Wpis z mikrobloga

Czy ja mówiłem, że coś zarejestrowałem? Czy @Libertarianie pisząc posty w tym proponowaniu TRASY co trzeba ująć w zgłoszeniu do Urzędu Miasta i jest to ujęte w w sekcji bocznej (jaka jest trasa), w ogóle to zgłosili do Urzędu miasta?

1. Ktoś zgłosił protest na Placu Zbawiciela o czym w ogóle ja nie informowałem, okazało się na miejscu że to jakaś akcja LGBT xD
2. Zaczyna się o 12 (jak ja nawet nie dałem info o żadnej 12 tylko 12:30);
3. Brak jest trasy w zakładce bocznej;
4. Godzina zakończenia to 16:00, nie zaś 15:30;

Czy to wskazuje na to, że ja zgłosiłem jakiś protest i wyznaczyłem trasę?

Po co sugerowaliście jakąś trasę przejścia na mapach google, skoro to nie WY mieliście być organizatorami? Wy myślicie, że się zgłasza przemarsz, a potem ad hoc idzie się gdzie chce, że urząd się domyśli?

Tworzyliście swoje plakaty, informowaliście że jest to zgłoszone do UM, jak nie było w tym zakresie potwierdzenia z mojej strony?

Było praktycznie 0 kontaktu ze strony Libertarian względem mnie czy ja coś zgłosiłem a pisałem na mirko o tym, że miałem załamkę psychiczną + poprzedni post przed ciszą sugerował, że się wycofuję.

A teraz mi mówicie, że ja się miałem zjawić jako organizator XD Czyli przejęliście "temat", trasę wyznaczyliście na mapach google, własna grafika itd, zapewne też wasze nagłośnienie i przemówienia, ale ja miałem się zjawić jako organizator? WTF xD

mleko się rozlało i nic tego nie zmieni ale wina również stoi po waszej stronie

Koniec końców - nie warto było #!$%@?.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #protest
PROTEST_DOSC - Czy ja mówiłem, że coś zarejestrowałem? Czy @Libertarianie pisząc post...

źródło: comment_16712811869wiMUNM0fU5pLaBFGtVWdi.jpg

Pobierz
  • 69
Strajk kobiet, KOD - czy uda im się przygotować i dojść do przejęcia władzy po 7 latach rządów PiS? PiS prawdopodobnie znowu wygra.

Górnicy tak sprawnie działają, że nie ma w Polsce węgla, a kopalnie są zamykane.

O stanie służb mundurowych świadczy choćby ostatnie wydarzenie na szczytach kadr policji (że w ogóle z granatnikiem ktoś pokonał wiele barier prawnych i proceduralnych).


@976497: każde z nich zrobiło sprawne protesty, czy osiągnęli cele
@Filipterka25:

Ty tak na serio z tym wypokem?


Dlatego, że to jest kolejne narzędzie, z którego można korzystać i ma całkiem spory zasięg (strona wciąż jeszcze w krajowej czołówce).
Słuszna inicjatywa, a wy wyśmiewacie. Niczym się nie różnice od janusza ze strajku kobiet co szydził i darł japę "baby do garów".


@ZlotyJakub: wyśmiewam organizację. A raczej jej brak.
@Anakee:

każde z nich zrobiło sprawne protesty


Co komu po sprawnym proteście, jeśli nie jest skuteczny? Nie robi się protestu, po to, by był sprawnie zorganizowany, ale po to, by był właśnie przede wszystkim skuteczny.
Sprawny protest jest jedynie fundamentem, ale to za mało, co wciąż widać.
Dlatego, że to jest kolejne narzędzie, z którego można korzystać i ma całkiem spory zasięg (strona wciąż jeszcze w krajowej czołówce).


@976497:

Zasięg liczony w dziesiątkach tysięcy to za przeproszeniem wielkie nic. Jak nie wywołasz ruchu na fejsie i tłiteraku to nie wywołałeś ruchu w polskim internecie.

Sad but true
Co komu po sprawnym proteście, jeśli nie jest skuteczny? Nie robi się protestu, po to, by był sprawnie zorganizowany, ale po to, by był właśnie przede wszystkim skuteczny.

Sprawny protest jest jedynie fundamentem, ale to za mało, co wciąż widać.


@976497: jak ma być skuteczny jak go nie będzie? Skuteczna organizacja to pierwszy etap. Wykopki nawet tego nir były w stanie zrobić. To jak mają wpływać na rzeczywistość?
@Filipterka25:

nie wywołasz ruchu


Tu można co najmniej sprawdzić jak można taki ruch wywołać. Można uczyć się przekonywania innych - co działa, a co nie, a może w czymś sami się mylimy.

Protest niesprawny to protest z definicji nieskuteczny.


To w takim razie te protesty ani nie były sprawne, ani nie były skuteczne, skoro władzę wciąż trzyma PiS i na to się zanosi, że jej nie straci.
@Anakee:

Wykopki nawet