Wpis z mikrobloga

Ale sie tutaj hieny uaktywnily. Mimo zastraszania i gróźb kierowanych w stronę organizatorów protesty się odbywają. Nie wiem ile osób przyszlo w poszczegolnych miastach, ale w kazdym pojawily sie odwazne osoby, gotowe protestowac w interesie wszystkich mezczyzn.

Warto tu dodac, ze te osoby pokonaly przeciwnosci takie jak mróz, masowe opady sniegu i daly rade przybyc na czas.

A tutaj widze posty w stylu no niezle sila wykopu xd daliscie czadu xd i inne kpiny tego typu, bo zgromadzonych nie jest zbyt wielu. Dla takich plebejow jak wy nie warto robic nic.

A Mirasom i wszystkim Uczestnikom protestu gratuluje odwagi i determinacji. Mysle, ze to dopiero pierwsze protesty z wielu - najwieksze oburzenie wybuchnie w przyszlym roku, jak rzeczywiscie te powolania przybiora masowy rozmiar.

A Wy juz teraz stawiacie temu opor, za co Wam jestem wdzieczny i klaniam sie po same kule.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #protest
  • 43
@dewanderer Trochę jednak beka bo dużo wykopków obsmarowywalo każdy protest od góry do dołu Czy to strajk kobiet czy nauczycieli

Nie popieram tych przymusowych ćwiczeń, ale żeby iść na jakiś event związany w jakikolwiek sposób z tym toksycznym miejscem gdzie na co dzień dostaje się każdemu to musiałoby mnie coś mocno uderzyć w głowę ¯_(ツ)_/¯
@dewanderer: doszukujecie się jakichś ciężkich spisków i strategii, a prawda jest taka, że pizga śniegiem, jest zimno, za tydzień święta, a przede wszystkim nic się jeszcze w sumie nie dzieje, bo poza kilkoma pogłoskami nikogo nie wezwali, a ustawa została wprowadzona bokiem i mało kto ogarnia o co chodzi xD

Czy to mądre zostawiać protezy na ostatnią chwilę? Nie, ale tak działa ludzki umysł - skupia się na realnych problemach i