Wpis z mikrobloga

To już ostatni raz...
TYPUJEMY #mecz #argentyna - #francja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial #mundial #pilkanozna

Przypominam o możliwości skorzystania (jeden raz ostatnich czterech meczach) z JOKERA, podwajającego Wasz dorobek za mecz. Wystarczy zaplusować pierwszy komentarz o treści "JOKER".

W meczu finałowym będziecie mieli również nie dwa (jak w każdym dotychczasowym meczu fazy pucharowej), a aż cztery zakłady dodatkowe. Inaczej jednak niż w meczach Polaków, odejmowane punkty będziecie mieli za każdy wytypowany, lecz nietrafiony zakład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem również, że typowanie w wiadomościach prywatnych dla pierwszej "10", wprowadzone na ostatnie dwa mecze będzie opcjonalne, a nie obowiązkowe. Typowanie "tradycyjne" będzie Was jednak kosztować 1/4 dorobku punktowego (za wyjątkiem uzyskania ujemnych punktów za mecz). Np. zamiast 10 punktów otrzymacie 7,5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dotyczy to użytkowników: @auauauauau, @Malborasek, @TimeyWimey, @Zamaloczasunalogin, @Slepak, @KosmicznyNiedzwiedz, @Bodziuchna, @ZuluScout, @Pivip, @Bozee_daj oraz @reyley, który jest tuż za pierwszą dziesiątką, ale ma jeszcze do wykorzystania JOKERA. Typujecie tak samo, jak mecz o 3. miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mecz finałowy możecie typować do jego rozpoczęcia, czyli do godziny 16 w niedzielę.

Wszystkim przypominam, że możecie jeszcze typować wynik spotkania o 3. miejsce:
https://www.wykop.pl/wpis/69507535/typujemy-mecz-chorwacja-maroko-ʖ-mirkomundial-mun/
  • 25
BIORĘ ZD. 2 i ZD. 3, bo są realne wydarzenia i one się wydarzą. Do meczu pasuję określenie Ostatnie tango w Paryżu, aż sprawdzałem w Google czy czegoś nie przekręciłem, a teraz dzięki za zabawę, czapki z głów, że można było dla mnie chyba od 3 meczu grupowego coś popróbować zgadnąć, trochę wiedzą, a trochę tak zwanym fuksem. Dobra, ale najważniejsze-Messi i spółka wygrają po 90 minutach! Czemu? Bo Messi ma wszystko,