@lechulechu: Bramki malowali całą noc, do tego ktoś postawił rozpuszczalnik i kusiło. Słaby mecz był bo piłkarze mieli lepszq wiadomość. A uwierzył, że nitrucha pokrzepi drużynę ludzką. Ale chociaż bramki ładne, białe, bo ponoc już pożółkl od piachu,
I trzecia sprawa. Dostałem list hańbiący z Lublina, autor Alojzy Pe, żebym ją się stawił się do krematorium na spalenie mnie. Proszę pana, jak panu się pokręciło się w głowie, to ja wywiozę pana wiadomo gdzie, na leczenie i będzie pan otrzymywał zastrzyki w d*upę na rozum #kononowicz #patostreamy
Byłem ostatnio w Ameryce i spotkałem tam człowieka wspaniałego, ale to nie był człowiek, tylko Ziober z sarnq #kononowicz #polityka #patostreamy #ziobro
Wesoły nam dziś dzień nastał, wesoły nam dziś dzień nastał, bo mamy 1 maja, święto państwowe i pracy, tra la la, tra la la, tra la la la #kononowicz #patostreamy
@Zuzka_z_Bornholmu: kurczę, szkoda, że Majorek nie dożył ponownego lądowania na Księżycu. To już niedługo. Posłuchałbym sobie jego komentarza, czy Księżyc jest pachnący czy śmierdzący, płaski czy kuloodporny od płaskiego
źródło: IMG_5330
Pobierz