@razzi: to chyba było na euro 2024 albo ms 2022. Nie dość że marnował setki to jeszcze raz wybił piłkę z linii bramkowej przeciwnika xD. Nie pamiętam dokładnie z kim grali
#mecz Przypominam - gdy ktoś ma dość słuchania o reprezentacji Iranu, dumnej perskiej drużynie, walecznym timie aryjskich wojowników, i nie chce męczyć uszu, przeciążać słuchu, niszczyć błony bębenkowej, ma dziś dostępny boży komentarz dla niewidomych na alternatywnej ścieżce dźwiękowej
#mecz