Wpis z mikrobloga

#ai #programowanie #programista15k #pracbaza
Witajcie,
Kilka m-cy temu widziałem na Wykopie wpis gdzie chyba ktoś pytał o coś związanego z pracą programisty. W odpowiedzi dostał w jednym z postów wylistowane tematy, o które może być pytany na rozmowie o pracę. To była list punktowana chyba w stylu "* drzewa decyzycjne, ..." i było coś między 10-15 pozycji. Kończył się frazą "O nic innego chyba już Cię nie spytają" czy jakoś podobnie, nie pamiętam już (ten cytat jest z pamięci i nie pomaga mi w googlowaniu). Na 90% jeden z tag-ów to było #programista15k
Chciałbym użyć tego spisu żeby się poduczyć, ale nie mogę tego znaleźc już, a próbowałem metodą "brute force" że tak powiem, czyli przeglądając wszystko pobieżnie wstecz.
Czy ktoś może pamięta ten komentarz? Wiem, że nietypowe pytanie, ale faktem jest że to istotne informacje, a nie zabookmarkowałem i teraz mam za swoje ;(
  • 6
a nie zabookmarkowałem i teraz mam za swoje ;(


@alexxos: nie przejmuj się, ważne, że za wszelką cenę próbujesz dopiąć swego i dotrzeć do tych informacji. Nikt nie będzie mógł Ci powiedzieć, że nie próbowałeś. Zwyczajnie jestem z Ciebie dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)