Wpis z mikrobloga

Doktorek - pracoholik jest „zmęczony zakładaniem firmy” i będzie nagrywał jeden film dziennie plus co najwyżej kilka creepy kilkunastosekundowców xD

Widzisz Piotruś, Paweł Skała-Piękoś przynajmniej w małym stopniu pokaże ci jak wygląda prawdziwe dorosłe życie. Ludzie tak mają na codzień - muszą pracować. Może chociaż odrobinę nauczysz się jak wygląda świat. Należy wytworzyć produkt, a potem go sprzedasz. Taka czynność i szukanie nabywców na własny towar być może po raz pierwszy nauczy cię odrobiny szacunku do drugiego człowieka. Oraz nauczy cię jakiś podstaw ekonomii. Taka sama szkoła życia przydałaby się też Kędzierskiej swoją drogą, ale tu już trzymamy kciuki za 90 dni w koszarach. Będzie wielkie zdziwienie, że nie ma tam basenu i nowozelandzkiego białego wina xD

A tego bełkotu z dzisiaj nawet ja nie jestem w stanie wysłuchać i zrozumieć. Doktorek skacze z tematu na temat, mówi jakoś dziwnie wolno, jakby ktoś trzymał Lugera na jego jajach. Cośtam gadał, że ludzie go obwiniają, że głosował na PiS - co jest oczywiście 100% kłamstwem, bo żadnego takiego komentarza nie widziałem. Raczej zjechała mu się w jedno nienawiść do samego siebie i nienawiść do RP ON i powstała seria najbardziej szkalujących Polskę filmów od czasów produkcji Goebbelsa na kilka miesięcy przed wybuchem wojny w 1939.

Btw - znając prawdomówność doktorka - jutro identycznie może #!$%@?ć ze 20 nowych filmów. Już nie raz łamał swoje deklaracje po kilku godzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
Pobierz Mjj48003 - Doktorek - pracoholik jest „zmęczony zakładaniem firmy” i będzie nagrywał ...
źródło: comment_16711251352mASLlJIhGliUrzstiEEzk.jpg
  • 6