Wpis z mikrobloga

IMHO Paweł zajmował się wyszukiwaniem nastolatek, które potem sprzedawał za 10-20k pln dalej komuś kto handluje nimi do burdeli. Paweł z Iwoną poznali się około 2 tygodnie przed jej zniknięciem. Paweł zwerbował dwie nastolatki - Adrię i Iwonę. Zabrał obie do Dream Clubu na oględziny, temu kto miał za nie zapłacić. Dziewczyny nie do końca wiedziały na co się piszą idąc na imprezę, na miejscu dowiedziały się dokładniej kim mają być. Adria zgodziła się, Iwona natomiast idąc do klubu na spotkanie bardziej myślała, że nie będzie to żadna prostytucja, tylko raczej takie zeswatanie jej z jakimś bogatym biznesmenem, z którym stworzy związek. Jak Iwona dowiedziała się prawdy kim będzie i jakie są wobec niej plany, pokłóciła się z Adrią która przystała na propozycję mężczyzn i zwyzywała ją od szmat. Doszło do awantury, chłopacy chcieli uspokoić Iwonę, ale ta była wściekła, wyszła z klubu, nie chciała z nikim z tego towarzystwa wracać do domu, powiedziała żeby dali jej spokój, bo jak nie, to wszystko powie ludziom. Chłopacy bali się, że Iwona ich wyda.... Dalej tylko hipotezy sposobu pozbycia się niewygodnej osoby....może doszło do jakiegoś nieszczęścia, może były zamieszane w to grubsze ryby, które obawiały się wykrycia. Podobno jeden z nich ma motorówkę której zlecił swoim koleżanką, dokładne wyczyszczenie jej zaraz po zniknięciu Iwony. Więc może ciało Iwony zostało wrzucone do zatoki?.....

#iwonawieczorek #kryminalne #gdansk
  • 35
@ZAWADIAK: Dobra, to spytam inaczej. Oglądałem wywiady z tym całym Pawłem, zwykły leszcz jakich pełno. Naprawdę uważasz że taki ktoś, 22-letni wówczas młokos miał być odpowiedzialny za handel ludźmi? No przecież to jest jakiś absurd. Gość jest niewinny, o czym nie długo się przekonamy.
@Menel94: Dam ci takie porównanie: czy jakiś sebek diler który biega po osiedlu i sprzedaje 1gram marihuany może byś odpowiedzialny za przemyt i rozprowadzenie narkotyków z Paragwaju wartych 50mln $? No nie, on jest na najniższym stopniu przewodu pokarmowego. On kupuje sobie od tych co są wyżej kilkanaście gramów i sprzedaje je mając jakiś tam śmieszny zysk.
Analogicznie z Browarem (Pawłem P) od sprawy Iwony. On jest najniżej w przewodzie pokarmowym
jak już Pawła wypuszczą.


@Menel94: oczywiście że go wypuszczą, bo nie mają na niego dowodów. Żeby mu udowodnili cokolwiek, to ktoś z tego towarzystwa co było w DC musiałoby go wsypać, a po tylu latach nikt nie ma najmniejszych powodów żeby siebie obciążać, bo praktycznie wszystkie dowody już zostały zatarte przez tyle lat. Teraz jedyne zagrożenie dla Pawła to to, że ktoś zatrzymany w jakiejś innej sprawie związanej z handlem kobietami
oczywiście że go wypuszczą, bo nie mają na niego dowodów


@ZAWADIAK: No to skoro jak piszesz nie mają żadnych dowodów, to po co go zatrzymywali? Chcieli się z nim umówić na kawę? Dlaczego odtrąbiono iż mamy do czynienia z wielkim przełomem? Przecież to się kupy nie trzyma.
po co go zatrzymywali? Dlaczego odtrąbiono iż mamy do czynienia z wielkim przełomem?


@Menel94: Od 12 lat co kilka lat mamy do czynienia z "wielkim przełomem". W mojej opinii śledczy, żeby sprawa nie umarła, co kilka lat ogłaszają wielki przełom licząc na to, że może ktoś zamieszany w sprawę popełni błąd. Takie uderzenie w stół, i obserwowanie jak myszy zareagują. A media to podchwytują, i o tym piszą, bo sprawa jest
@Menel94: co ty bredzisz typie, napisałem że go wypuszczą bo nie mają na niego dowodów. Nic z tego linka co podałeś nie wyklucza i nie jest sprzeczne z tym co napisałem.

@Menel94: oczywiście że go wypuszczą, bo nie mają na niego dowodów. Żeby mu udowodnili cokolwiek, to ktoś z tego towarzystwa co było w DC musiałoby go wsypać, a po tylu latach nikt nie ma najmniejszych powodów żeby siebie obciążać,