Wpis z mikrobloga

Geopolitycy z wykopu przez ostatnie 10 lat:

Zachód chyli się ku upadkowi, degeneracja i upadek moralny prowadzą do końca zachodnich społeczeństw. Zobaczcie, US Army zrobiło kreskówkę o LGBT!! Tymczasem kraje BRICKS, wolne od poprawności politycznej dynamicznie się rozwijają i za parę lat przejmą dominację nad światem, słyszałem że Chińczycy za chwilę polecą na Marsa.


Tymczasem kraje BRICKS:

https://twitter.com/AshokSGarcha/status/1602691875118276608?t=2592ZdLOJOifwsgSCfmnhQ&s=19

#chiny #indie #wojna #geopolityka
  • 5
@strfkr: Ale wiesz, że wyciągając to nagranie jako dowód jakiejś tezy robisz dokładnie to co ci, z których się śmiejesz? ¯\_(ツ)_/¯ Łatwo dzisiaj być mądrym jak zachód wreszcie spiął dupę i trochę poprezyl muskuły. A patrząc na to, że dla większości ludzi w zasadzie jedyne zainteresowanie stanowi nowy serial na Netflixie, to ja już wolę te mirkowe analizy, może nie zawsze trafione, ale przynajmniej przejawiające jakieś zainteresowanie światem i próby łączenia
@zjem_twoj_bigos:

Ale wiesz, że wyciągając to nagranie jako dowód jakiejś tezy robisz dokładnie to co ci, z których się śmiejesz? ¯_(ツ)_/¯


Nieprawda, nie to samo, bo oni nie mają racji, a ja mam, krótka piłka
@zjem_twoj_bigos: Osobiście jednak wolę jakiś dopracowany serial, niż pisaną na kolanie analizę wykopka, która zajęła mu od 15 do 30 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przede wszystkim lubię poczytać kogoś mądrego, kto w danej dziedzinie siedzi lata i nie opiera swoich analiz na trzech artykułach z Internetu ()
@Haramb3: Ale ja zupełnie nie o tym mówię. Nie śledzę tych analiz, również śledzę profesjonalne, a jeśli Twoje zainteresowania to dobry serial PLUS sytuacja na świecie, to absolutnie się nie czepiam, bo nie ma czego. Nie bronie analiz dlatego, że miałabym je czytać, bronię, bo świadczą o tym, że oprócz tego symbolicznego serialu ktoś interesuje się otaczającym go światem. Dokładnie jak Ty.