Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką dziwną sytuację
Mam znajomą sporo starszą ode mnie czasami się spotykamy a to na rower a to pogadać. Pare lat sie znamy. Ona samotna przejściach ja kawaler bez doswadczenia. Doszło ostatnio do sytuacji gdzie wypiła o jedno piwo za dużo. Ja byłem trzeźwy i zebrało jej się na amory zaczęła mnie całować łapać za rękę. Odprowadziłem ją do domu i tam niestety doszło do czegoś więcej. Dodam że pierwszy raz była ze mną w takim stanie także ja nie wiedziałem jak ona się po alkoholu zachowuje. Na zajutrz mi napisała ze jest wstyd to co robiła i sama siebie negatywnie zaskoczyła. Wczoraj zaczęła mnie obwiniać że ja nie zachowałem się w porządku wobec niej bo bylem trzeźwy. I wiedziałem co robiłem. Mocno ograniczyła kontakt. Jak sadzicie czy to faktycznie moja wina bo powinienem stanowczo odmówić wyjść? Czy jest sposób na zlagodzenie tej sytuacji. Macie jakieś dobre rady by było jak dawniej ? Taką przyjaciółkę jak ona ciężko znaleźć.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #randki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399ea098161f849f03733ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 81
WygadanaStara: Teraz musisz jej powiedzieć coś w stylu "nie wiem czy źle się stało wiem źle nie było :-)" ale na pewno nie takimi słowami.
Trzymaj się daleko od aspektu winy, wykorzystania itp .Nie stało by się gdybyście oboje tego jakoś tam nie chcieli.
Podejdźcie do tego jak dorośli ludzie i powtórzcie parę razy, będzie wiadomo czy o to chodzi czy jednak nie ;-)
A przyjaciółmi zawsze możecie zostać, to się
@AnonimoweMirkoWyznania Wstyd to powinno jej być skoro się schlała i dobierała się do jakiegoś faceta tzn Ciebie.

Jak dla mnie próbuje zrzucić na Ciebie ciężar winy, no bo wiadomo stereotyp, że dziewczyny z założenia są niewinne, a to najczęściej faceci dopuszczają się przestępstw, wykroczeń itp.
Jak dla mnie to Ty powinieneś zerwać z nią kontakt, tylko zanim to zrobisz, powinieneś jej wytłumaczyć, że to nie Twoja wina.

Jak dla mnie ma moralniaka,
@AnonimoweMirkoWyznania: Daleko mi do oceniania Ciebie lub jej - stało się. Jesteście dorośli i oboje powinniście ponieść konsekwencje tej sytuacji i podejść do niej jak dorośli.

Jeśli miałabym tutaj napisać, jak się powinno zachować w takiej sytuacji, to w mojej ocenie powinieneś kategorycznie odmówić i odprowadzi ją do domu. Była pijana, do tego pierwszy raz ją taką widziałeś, więc tym bardziej. Nie wiem, dla mnie to byłaby właśnie przyjaźń, że ktoś
@AnonimoweMirkoWyznania: No generalnie każdy zdrowo myślący człowiek wie o tym, że jak jedna osoba jest pijana a druga nie i ta pijana osoba chce się bzykać to ta trzeźwa osoba nie owinna w to iść. Ze względów moralnych chociażby. A jeśli to do ciebie nie przemawia to przypominam, że zgodnie z pawem może to być uznane za gwałt nawet jak to ta pijana osoba twierdziła że tego chciała- nie ma na
jak wiedziałeś ze jest mocno pijana to trochę nieładnie się zachowałeś


@doesntanyonecare: A jakby wypiła i była agresywna i by jej oddał to trochę nieładnie się zachował ? Nie traktujmy alkoholu jako wytłumaczenie, równie dobrze on mógł z nią uprawiać seks jakby wypił i też by mógł powiedzieć "pijany byłem" ?