Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką dziwną sytuację
Mam znajomą sporo starszą ode mnie czasami się spotykamy a to na rower a to pogadać. Pare lat sie znamy. Ona samotna przejściach ja kawaler bez doswadczenia. Doszło ostatnio do sytuacji gdzie wypiła o jedno piwo za dużo. Ja byłem trzeźwy i zebrało jej się na amory zaczęła mnie całować łapać za rękę. Odprowadziłem ją do domu i tam niestety doszło do czegoś więcej. Dodam że pierwszy raz była ze mną w takim stanie także ja nie wiedziałem jak ona się po alkoholu zachowuje. Na zajutrz mi napisała ze jest wstyd to co robiła i sama siebie negatywnie zaskoczyła. Wczoraj zaczęła mnie obwiniać że ja nie zachowałem się w porządku wobec niej bo bylem trzeźwy. I wiedziałem co robiłem. Mocno ograniczyła kontakt. Jak sadzicie czy to faktycznie moja wina bo powinienem stanowczo odmówić wyjść? Czy jest sposób na zlagodzenie tej sytuacji. Macie jakieś dobre rady by było jak dawniej ? Taką przyjaciółkę jak ona ciężko znaleźć.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #randki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399ea098161f849f03733ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 81