Wpis z mikrobloga

Oj jest problem.

W wakacje leciałem z Krk do Szn. Pasażer powiedział mi, że mogę zapłacić za przejazd post factum.
Patrzyłem dość dokładnie, wtedy jeszcze nie było przycisku do kupowania biletu na stronie etoll. (teraz juz dodali)
Zalożyłem konto, dodałem pojazd, wyliczyłem kaske i doładowałem konto.

Jak się okazało to system oczywiście jest z #!$%@? i jeśli założysz konto po przejeździe to już nie sciągnie Ci kasy przelanej do nich na poczet tamtego przejazdu. (Co z tego, ze mają wszystkie dane, łącznie z rejestracją). Na 100% nie było nigdzie widocznej informacji o tym, tak samo jak nie było przycisku do kupowania biletu online (widać na webarchive). Ofc było pewnie gdzie ukryte w regulaminie.

Jest szansa odwołać się od tego, że kasę wpłaciłem terminowo, a po prostu przez upośledzenie systemu i informacji "nie zapłaciłem"? Pieniądze normalnie są u nich, nie mogę ich nawet wypłacić XD
Czy nawet nie tracić czasu i od razu przyjmować mandat 5 stówek jak przyjdzie?

#etoll #kierowcy #autostradypolska #yanosik
  • 4
@DOGTOR: Nic nie przyjdzie. Po fakcie to 5 dni czasu masz na zaplacenie i to nie dowolnym przelewem tylko kupno konkretnego biletu od do blikiem/karta. Na stronie nic nie było bo od pierwszego dnia ogarnia to apka „etoll bilet”
@DOGTOR: Nie przyjdzie, sledze tag od ponad roku, wiekszosc kierowcow widzi szlaban w gorze wiec mysla ze za darmo, i jeszcze nikt nie lamentowal ze dostal 500zl. Nie widac na autostradach aut KAS z kamerami a powinno sie je mijac co kilometr. Jak jechales to jedyną opcją byl zakup biletu na orlenie lub apka, na stronie nie bylo. Doladowanie na stronie to inna para kaloszy, masz te pieniądze na przyszle przejazdy