Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od stycznie dołączę do elitarnego klubu #programista15k a dokładniej 16,8k. I chwalę się tym z anonimowych, ponieważ znajomi znają mój nick na wypoku a obecnie jakoś byłoby mi głupio się chwalić czymś takim. Wszędzie tylko wiadomości jak to przez pandemię i inflację ludziom sie gorzej żyje. A ja po po prostu chciałbym cieszyć z tego że z gównianego życia w biednej rodzinie, gdzie ojciec musiał na zeszyt robić zakupy i jedliśmy rosół z vegety i kluski z mąki i wody. Gdzie na każdym etapie szkolenia się nauczycielki mówiły mi że gówno w życiu osiągnę, rodzina że pójdę w ślady ojca alkoholika a mi się najprościej udało uciec przeznaczeniu... I w pewnym momencie czuje że ta cała przeszłość wyrobiła mi kompleksy pod tym względem, że jak cokolwiek osiągnę chce się tym chwalić na lewo i prawo. Mam nadzieję że mi to przejdzie, ale w tym momencie chciałbym z wami się tym podzielić. Upór w życiu jest najcenniejszą rzeczą jaką w sobie wyhodowałem, bez tego już dawno skończył na dnie ().

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399be568161f849f0372bea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz ładnie podziękuj za to samemu sobie i nie bądz zadufanym w sobie kretynem i kim to nie jesteś, bo karma to suka i ledwo zacząłeś fajne życie a już może przypaletac się choroba czy jakaś tragedia, zawsze trzeba mieć to na uwadze. Ja tam nikomu nie zazdroszczę, nawet ci serio gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) najważniejsze żeby być w życiu szczęśliwym.
sprawdź sobie średnie wynagrodzenia midow na nofluffie a potem komentuj


@Eggy: na wykopie to ja widzę przekonanie i skupisko nerdów, że tylko programista zarabia duże pieniądze w życiu ¯\_(ツ)_/¯. A potem ci idzie taki nerd i się dziwi, że nie zarabia kilkanaście tysięcy
Ach wychodki wychodki...