Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od stycznie dołączę do elitarnego klubu #programista15k a dokładniej 16,8k. I chwalę się tym z anonimowych, ponieważ znajomi znają mój nick na wypoku a obecnie jakoś byłoby mi głupio się chwalić czymś takim. Wszędzie tylko wiadomości jak to przez pandemię i inflację ludziom sie gorzej żyje. A ja po po prostu chciałbym cieszyć z tego że z gównianego życia w biednej rodzinie, gdzie ojciec musiał na zeszyt robić zakupy i jedliśmy rosół z vegety i kluski z mąki i wody. Gdzie na każdym etapie szkolenia się nauczycielki mówiły mi że gówno w życiu osiągnę, rodzina że pójdę w ślady ojca alkoholika a mi się najprościej udało uciec przeznaczeniu... I w pewnym momencie czuje że ta cała przeszłość wyrobiła mi kompleksy pod tym względem, że jak cokolwiek osiągnę chce się tym chwalić na lewo i prawo. Mam nadzieję że mi to przejdzie, ale w tym momencie chciałbym z wami się tym podzielić. Upór w życiu jest najcenniejszą rzeczą jaką w sobie wyhodowałem, bez tego już dawno skończył na dnie ().

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399be568161f849f0372bea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz ładnie podziękuj za to samemu sobie i nie bądz zadufanym w sobie kretynem i kim to nie jesteś, bo karma to suka i ledwo zacząłeś fajne życie a już może przypaletac się choroba czy jakaś tragedia, zawsze trzeba mieć to na uwadze. Ja tam nikomu nie zazdroszczę, nawet ci serio gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) najważniejsze żeby być w życiu szczęśliwym.
  • Odpowiedz
sprawdź sobie średnie wynagrodzenia midow na nofluffie a potem komentuj


@Eggy: na wykopie to ja widzę przekonanie i skupisko nerdów, że tylko programista zarabia duże pieniądze w życiu ¯\_(ツ)_/¯. A potem ci idzie taki nerd i się dziwi, że nie zarabia kilkanaście tysięcy
Ach wychodki wychodki...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobrze, masz prawo być dumny ze swoich osiągnięć. Idealnie by było, byś do tego nie zaczął gardzić innymi, którzy tyle nie osiągnęli. Życzę Ci szczęścia, dobrze się spisałeś.
P.S. Tż marzę o tym, by więcej zarabiać. Coś z tym muszę zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M: gratki awansu społecznego. Jeśli w takim momencie zamiast szczęścia i zadowolenia czujesz poczucie winy to czas wybrać się na terapię - to napewno pomoże bo napewno masz z przeszłości wiele nieprzyjemnych wspomnień które takie poczucie wywołują
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
Idealnie by było, byś do tego nie zaczął gardzić innymi, którzy tyle nie osiągnęli


@stonogaaa: co to za p0lacka rada. Hurr durr dostałem 3k ojro, jestem kimś, gardzę wami xDDD
  • Odpowiedz