Wpis z mikrobloga

@BornToDie69 no, 30cm od ściany.

Jak będę wracał to zrobię zdjęcia mojego parkowania.

Jakoś X5 i Q7 się mieszczą obok siebie na tych miejscach ale Volvo S60 czy tam 80 musi zająć 2 miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ArchDelux w namalowanych liniach mieszczą się busy i suvy typu Q7 więc miejsca jest sporo.

Dzisiaj musiałem wyjeżdżać na 10 piętro parkingu przez takie osoby, jak zajmują 2 miejsca to niech płacą za dwa miejsca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: ale gdzie widzisz problem? Volvo jest dość szerokim autem, również nie stawiał bym auta tak zebg jakiś patus mi przywalił drzwiami to raz, a dwa ten filar który tam stój zaraz koło auta mógł sprawić problem z wyjściem z tego auta.

Od siebie dodam, że sam stawiam swoje auto na dwóch miejscach parkingowych bo nikt mi nie zapłaci za wgniotki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: zdjęcie nie oddaje perspektywy, patrząc na Twoje zdjęcie można odnieść wrażenie, że między volvo a filarem jest mniej więcej 50cm wolnej przestrzeni. Jeśli faktycznie ktoś tak stanął to trudno, ktoś po prostu szanuje to, że zapłacił za swoje auto mnóstwo pieniędzy i nie chce wgniotek do kolekcji.

BTW między filarami zazwyczaj jest mniej miejsca, porównaj może szerokość do którego masz obiekcje z tym gdzie masz np tych miejsc 4-6 bez