Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@onomatopeja_: Chłop ze wsi pod Ukrainą który nawet w tematach zdrowotnych z dupy musi wplątywać że ma ŻONĘ , chłop który będąc anonimowy w internecie grozi innym pobiciem gdzie ma dostęp do ich facebooka, chłop który przez 18 LAT siłowni zrobił 77kg przy 182 cm będzie mnie od przegrywów wyzywał (ʘʘ) No to jest magia Wykopu xD
ty jesteś jakis #!$%@?? gówno mnie obchodzisz ty i twoja przemiana, wrzucasz jakieś filmiki czy dobrze wyciskasz sztange, z trenerem to co najwyżej rozmawiałeś jak kupowałeś karnet, i tasujesz sie do ocen od anonow w internecie. twoim zdaniem każdy kto chodzi na silownie ma #!$%@?ć 800 w totalu i ważyć 100kg? ja cwicze dla przyjemnosci a nie dla spuszczania sie do swoich fotek przed lustrem, ocen innych chlopów i tego czy wycisne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: w filmiku powyzej jakis koles - ulany knur mowi temu youtuberowi, ze wyglada jakby nie cwiczyl xD przeciez tego nie mozna brac nawet na serio. Niektorzy ludzie ci tak powiedza z czystej zlosliwosci, albo zeby sie samemu dowartosciowac.

Realia sa takie, ze koles jak na filmie cwiczy bardzo duzo. Jakby zmniejszyl poziom tluszczu to by wygladal jak ci wszyscy instagramerzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@little_muffin:
Tylko że utrzymywanie cały czas niskiej tkanki tłuszczowej jak instagramowi modele wymaga bardzo wielu wyrzeczeń lub używania sterydów nawet dla takiego gym rat, jak autor filmiku.


@Dakkar: ja to wiem. Ale jak pisze to wykopkom to sie smieja i pisza, ze jestem ulana xD
Sama mam typ sylwetki jak ten kolo - mega szybko mi sie miesnie robia i mega latwo sie ulewam, wiem, ze ten typ sylwetki wyglada dobrze tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: tak ten komentarz wygłosił facet ale w tym wątku zaczęła sie dyskusja o tym, że przecież facetom jest tak samo prosto wyglądać dobrze bo wystarczy że trochę poćwiczą. Filmik z mojego linku udowadnia, że nie. Koleś który prowadzi kanał fitnesowy i od wielu lat ćwiczy jest oceniany przez przeciętnych ludzi jako rekreacyjnego bywalca siłowni. Rekreacyjnego.
Tylko że utrzymywanie cały czas niskiej tkanki tłuszczowej jak instagramowi modele wymaga bardzo wielu wyrzeczeń lub używania sterydów nawet dla takiego gym rat, jak autor filmiku.

@Dakkar: ja to wiem. Ale jak pisze to wykopkom to sie smieja i pisza, ze jestem ulana xD


@little_muffin:

Jak każdy doskonale wie pomiędzy 10% a 40% tkanki tłuszczowej nie ma stanu pośredniego ( ͡º ͜͜ʖ͡º)

Zdajesz sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Urajah:

xD nie masz pojęcia o czym mówisz. Facet który będzie ćwiczył dwa razy w tygodniu nie będzie wyglądał "spoko".


@Dakkar: Nie znam cię, ale podejrzewam, że jesteś jednym z tych typów na siłowni co masują i rzeźbią; biorą precyzyjnie zmiksowane odżywki; robią jakieś dziwne, niszowe ćwiczenia żeby wyeksponować jakieś ścięgno czy tylną głowę tricepsu czy coś - na końcu podobacie się sobie nawzajem na siłowni.


Kobietom podobają się bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bambo_rambo:

@Dakkar: większość uważa, że taki Hemsworth jest ledwo wysportowany i taką sylwetkę da się osiągnąć pompkami po wstaniu z łóżka i biegiem raz na tydzień. A gdzie mu do przypakowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bambo_rambo: aż z tak skrajnymi opiniami się chyba nie spotkałem. Koleś na pewno był na bombie żeby uzyskać sylwetkę Thora
@Dakkar: bo sa tepi. Ludzie co raz mniej odrozniaja virtual od reala. Mysla, ze filtry i dobre oswietlenie, albo brzuch z rana, po wyproznieniu, po treningu to brzuch jaki dana osoba ma caly dzien. A praktycznie kazdemu wywala bebzon po jedzeniu. Social media zrobily ludziom wode z mozgu i tyle w temacie. Ja bym w zyciu nie okreslila takiego kolesia jako osoba cwiczaca rekreacyjnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
xD nie masz pojęcia o czym mówisz. Facet który będzie ćwiczył dwa razy w tygodniu nie będzie wyglądał "spoko".


@Dakkar:

Ogólnie, to zgadzam się z twoim przekazem, że ktoś, kto regularnie #!$%@? na siłowni i trzyma niskie zatłuszczenie, nie będzie w ubraniu wyglądał jak "ktoś kto trenuje". Natomiast z tą częstotliwością treningu to różnie bywa. Niektórzy trenują tylko 2 razy w tygodniu i ich sylwetka wygląda naprawdę spoko. Nie spoko jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar Jak masz BF na poziomie 35% to oczywiście że nie, ale w rok można już fajnie wyglądać. Pytanie z jakiego pułapu się startuje, jaki ma się plan i czy sie trzyma wytycznych. Do tego dochodzi genetyka, sen itd jeśli mówimy o naturalu to niestety w rok bez bicia czegokolwiek będziemy wyglądać na zasadzie "no coś tam ćwiczy"

@Kefaveli: można wyglądać lepiej, a pod okiem dobrego trenera i dietetyka można uzyskać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: w pół roku na siłowni można zrobić bardzo dużo. I zmiana wyglądu u faceta może być ogromna o ile trening i dieta idą w parzę oraz założenia co chce się osiągnąć

@TullamoreDw: zasadzie możesz przeczytać mój komentarz powyżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: u wiekszosci kobiet utrzymanie BMI jak najblizej srodka skali wystarczy na bycie 7/10 w dzisiejszym otylym spoleczenstwie. Jak dorzuci troche przysiadow i kilka cwiczen na sylwetke to bedzie 8/10. Potem zostaja rzeczy nie do poprawienia w latwy sposob: talia, twarz (tu sie mozna umalowac i podbic o 1-2 punkty).

@gharman: xD