Wpis z mikrobloga

@Dryvalley: nie zacznie, bo to fota z kwietnia 2020. Ten taniec jest jedną z najgorszych "rzeczy" w tym roku. Pokazuje jak działa marketing i jak można przy pomocy armii tiktokerów wypromować co się chce.
Taniec? Może niech zrobią serial o szkole tańca gdzie co chwila ktoś będzie tańczyć. Może w nowym Wiedźminie jest już taniec Płotki i każdy będzie tańczył koński taniec.
mala_kropka - @Dryvalley: nie zacznie, bo to fota z kwietnia 2020. Ten taniec jest je...

źródło: comment_1671010458m3CoWE6cL3xQmZzvjDlunZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mala_kropka: > Ten taniec jest jedną z najgorszych "rzeczy" w tym roku.
#!$%@? tam, że wojna, uchodźcy, gwałty, choroby, tragedie, inflacja, bieda itd

Dla wykopka okrucieństwem jest to, że coś jest modne i to jeszcze taniec i to jeszcze na tiktoku i to jeszcze wiral promujący serial. ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem, płateczku śniegu, nie oceniam twojego wieku, ale emocjonalnie nie opuściłeś jeszcze gimnazjum. Dam ci radę (darmo) na przyszłe życie: jeżeli czegoś
  • Odpowiedz
@jarzabek:

Ten taniec jest jedną z najgorszych "rzeczy" w tym roku.

doprecyzuję Ci: wiralowych głupot. Wojen w to nie mieszaj.

Ale niech sobie promują co chcą, to nie jest moja grupa docelowa i nic mnie to nie obchodzi.

jeżeli czegoś nie lubisz, to nie musisz tego doświadczać

Wspaniale. Dokładnie to robię.
  • Odpowiedz
@jarzabek: Dokładnie tak jak napisałem. Mimo tego że tego nie oglądałem, to mi się to pojawia na społecznościach.
I wyrażam swoje zdanie. Różnym ludziom się różne rzeczy podobają. Gdyby wszyscy siedzieli cicho i wszystko na temat wszystkiego byłoby jednostronne to wszystko byłoby białe albo czarne i nikt by się nie wypowiadał odwrotnie bo "ojej urażę tych ludzi".
Kampania marketingowa Wednesday z tańcem wyszła netflixowi super, dotarło do młodych. Strzał w dziesiątkę,
malakropka - @jarzabek: Dokładnie tak jak napisałem. Mimo tego że tego nie oglądałem,...

źródło: comment_1671021329NFOQfFlRf9bOEg9oFJbQvF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz