Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: to sobie przejrzyj google mapy. Na takich leśnych drogach zawsze są znaki bo nikt nie chce brać odpowiedzialności za zderzenie ze zwierzętami.
Jeszcze wracając do poprzedniej wypowiedzi, bomby nie robią wrażenia na zwierzętach i na pewno nie jechali do żadnego zdarzenia bo celnicy nie mają czasu na takie głupoty, tylko to było na użytek jazdy po lewym pasie. Nie zachowali ostrożności bo w sumie po co, podatnik sponsoruje wszystkie naprawy
ja prdl., no skoro nie wiesz jak wyglądają leśne drogi i nie wierzysz że tam jest znak to sobie poszukaj, dziecko jesteś?


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

W dyskusji o konkretnym zdarzeniu przytaczasz argument, uwaga cytuje:

Jest Jest znak zwierzęta na drodze? Jest.


Po czym przyznajesz, że nie masz pojęcia czy on tam jest czy nie ale 'Na pewno stoi bo na takiej drodze zawszę stoją', popatrz sobie na goglach

No po prostu XD

ak
W dyskusji o konkretnym zdarzeniu przytaczasz argument, uwaga cytuje:


@ATAT-2: tak i co?

o czym przyznajesz, że nie masz pojęcia czy on tam jest czy nie

Nigdzie nie napisałem że nie mam pojęcia. Napisałem żebyś sobie sam poszukał, korona ci z głowy chyba nie spadnie?

No po prostu XD

no iks de, iks de, zmieniasz moją wypowiedź, interpretujesz na swój sposób i coś tam dorzucasz, żeby wyszło na twoje, jakie to
tak i co?


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: I nic, co ten argument ma wnosić do dyskusji skoro nie opierasz się na faktach tylko gdybaniu?

Nigdzie nie napisałem że nie mam pojęcia. Napisałem żebyś sobie sam poszukał, korona co z głowy nie spadnie.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: ależ właśnie to napisałeś, w tym momencie drugi raz. Nie masz najmniejszego pojęcia czy znak tam stoi i każesz mi szukać nieznanej miejscówki na goglach i udowodnić ze się mylisz