Wpis z mikrobloga

Jestem mężczyzną. Jestem Polakiem. Dlatego chętnie oddam swoje życie w obronie Ojczyzny. W imię wdzięczności.

1) Za bezpieczeństwo którego strzeże nieupolityczniona policja. Policja, której ufa większość obywateli tego kraju, a na widok radiowozu u każdego pojawia się uśmiech na twarzy. Zgodnie z powiedzeniem "silni wobec silnych i wyrozumiali wobec słabszych".
2) Za równouprawnienie kobiet i mężczyzn oraz zrównanie wieku emerytalnego bez względu na płeć.
3) Za najtańsze autostrady w Europie i infrastrukturę przyjazną kierowcom.
4) Za jedne z najtańszych paliw w Europie.
5) Za najbezpieczniejsze drogi w Europie, gdzie ginie najmniej pieszych.
6) Za dofinansowaną służbę zdrowia, gdzie nawet na skomplikowane zabiegi czeka się zaledwie kilka tygodni.
7) Za niezawisłe sądownictwo, w których nie ma znaczenia czy jesteś celebrytą, aktorem, posłem czy zwykłym obywatelem i zawsze możesz liczyć na sprawiedliwy wyrok.
8) Za najczystsze powietrze w Europie.
9) Za najmniejszą liczbę zgonów na nowotwory w Europie.
10) Za ugruntowanie wysokiej pozycji Polski na arenie międzynarodowej jak i silną więź z międzynarodowymi organizacjami jak np. Unia Europejska.

Jeśli coś jeszcze pominąłem za co możemy jeszcze oddać życie, wrzućcie w komentarzu.
#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpisu #heheszki #bekazlewactwa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1670938896WZsPlxSzRLiMNHYlrmO4xl.jpg
  • 8
@SkorpionX: Poczytaj moje wpisy i komentarze, i nie mieszaj mnie do tak "zacnego" grona. Śmieję się po prostu z jakości tego fotomontażu i tyle (jednocześnie wklepując typowe #!$%@? z wykopu) ¯\_(ツ)_/¯
.

6) Za dofinansowaną służbę zdrowia, gdzie nawet na skomplikowane zabiegi czeka się zaledwie kilka tygodni.


@popierduuka: jak tak po prostu. Nie powinno się tak pisać tego co się chce. Należy precyzowac, albo służy to do oglupienia ludzi.
Wywod:
Grałem kiedyś w RPG i tak mistrz gry (osoba prowadząca sesje) zakomunikował graczowi, że znalazł przedmiot, w którym był dżin spełniający jedno życzenie. Proste co sobie gracz zażyczył. Chcę być naj naj