Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: nie wiem dlaczego nie sprawdziłeś ceny. I nie wiem czy ktoś w internecie wie. Co Cię boli dokładnie? Ze ceny nie sprawdziłeś? To sprawdzaj. Gowno? To po co w ogóle kupujesz? Poczytać w pracy? Nieźle. Mogłeś kupić książkę.
Btw cd action to obecnie kwartalnik. W środku jest w #!$%@? tekstu i dużo mniej reklam niż wcześniej. Same teksty moim zdaniem warte polecenia, bardzo dobra publicystyka, polecam.
@tynozobacz: Już od dawna nie zbieram. Chyba od czasu kiedy z redakcji zwolniło się ponad polowe starej załogi bo Bauer skąpił na wypłaty i podwyżki. Nie wiem jak wyglada teraz forma tej gazety (hehe) ale zdaje mi się, ze jeśli wewnątrz nie ma solidnego contentu w postaci jakiś przeglądów gier sprzętów i silnej elaboracji tematyki to nie ma wiekszego sensu zakupu. Takie materiały np jak rozkminianje gier z mechanika walki bronią
@uukasz: Kurczę, no mi się podoba ;) pewnie, zgadzam się z tym co napisałeś przy czym moim zdaniem temat jest trochę szerszy. Bauer faktycznie tam wszystko pozamiatał, z drugiej strony ciezko oczekiwać wykładania kasy na coś nierentownego. Ja przestałem zbierać dużo wcześniej, wydaje mi się ze gdzieś w okolicach 2010-2012 roku. I ostatnio, wróciłem. Głównie dlatego ze zawartość jest inna niż to co mogę przeczytać na niemalże każdym innym portalu growym(ppe,push
  • 1
@tynozobacz ale sie nakreciles. czytalem kiedys regularnie. od czasu jak weszly te 9kier i podobni odpadłem. później upadli. wiedzialem, ze wrocili, ale nie doczytalem, ze teraz drozej i kwartalnik. Przeczytalem cale pismo. Większość tekstow to odgrzewane kotlety i pisane na odpier.... np tekst o final fantasy. no dramat. kilka ciekawostek ubranych w dlugi tekst. lanie wody jak na pracy klasowej z pana tadeusza. zero konkretow. Niektore recenzje zamiast o grach są o
@erebeuzet: O, pozdrawiam tez czytam psx extreme. Ale od niedawna, od numeru z medium na okładce. Podoba mi się, ale kompletnie nie zgodzę się ze w czymkolwiek są lepsi niż teksty w cd action. To najwyraźniej subiektywne. Btw Szanuje, ze czytasz prasę, bo to już chyba coraz bardziej wymarłe, a jak te i podobne pisma padną, to już raczej nie wrócą.
@erebeuzet: ah, bo widzisz, to jest Czasopismo o grach, tylko to jest Czasopismo DLA GRACZY, czyli dawanie niepotrzebnych rzeczy zamiast pisania o grach. Lepiej już kupować anglojęzyczne PC Gamer niż papkę co serwuję, jak zauważyłeś, CD-Action. Było wiadomo co będzie po tym jak wywalili pełniaki.