Wpis z mikrobloga

@kukaszr: PKO daje prowadzenie za darmo jeśli co miesiąc przybędzie na konto 2000zł, apka kilkukrotnie wygrywała konkursy na najlepszą aplikacje bankową na świecie i też dają 10 przelewów za darmo.
@geohound:
To zależy z jakich usług korzystasz (giełd,a waluty, kantor itp). Jak tylko z podstawowych to dużo banków bedzie dla Ciebie równie dobrych.

Nest Bank jest spoko bo jest w pełni damorwy, nawet z kartą ale mi nie pasuje, kantor drogi. Wydaje mi się że najlepszy jak ktoś chce podstawe usługi i darmo.

PKO jest spoko, ma dużo odziałów, fajna obługa. Minusy:
- potwierdzanie dużych przelewów telefonicznie, nie masz wpływu na
@zibizz1: No i to jest porządna odpowiedź. Dzięki! Jeśli zdecyduję się na mbank to na pewno skorzystam z Twojego refa.

Specjalnie nie sprecyzowałem pytania, żeby poznać szerszy obraz i opinie użytkowników. Co do walut to korzystam z ZEN.com
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arytmetyk: okrutnie drogie to pojęcie względne. Sam uciekłem do Nest w starychu przed ta okrutnie droga opłata. Nie pamiętam ale chyba chodzi o coś typu 20-30zl a zacząłem traciłic miesięcznie ponad 100 zł na przewalutowaniach i duzo więcej czasu.

Doszedłem do wniosku że dla mnie to najlepsza opcja a ten wewnętrzny skąpiec nie miał racji w tym przypadku
Ktoś napisze co w mBanku jest takiego wartego uwagi?


@geohound: platne przelewy z firmowego konta na prywatne konto po 2 latach.

mam w aliorze, bez karty + kantor alior do kont walutowych. wszystko za darmo, dziala dobrze