Wpis z mikrobloga

@not_CIA_agent: długo by wymieniać, a temat rozpędza się codziennie. Na pewno nie patrz na domeny za 1 PLN, bo potem będziesz płacił po 200 PLN / rok. Zobacz OVH albo hostido.pl. Serwer również możesz w hostido.pl wziąć lub w small.pl / mydevil.net.
@not_CIA_agent: Hej, zapoznaj się z naszą ofertą. Na start otrzymujesz rabat do 44%! (nie potrzebujesz kodu wystarczy wejść w link) Proste zasady, brak ukrytych opłat i dużo korzyści.
Najtańszy plan hostingowy zaczyna się od kwoty 34,99 zł netto (43,03 zł brutto).

-Najtańsza na start i przy odnowieniu oferta w tym segmencie
-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe
@not_CIA_agent: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
@not_CIA_agent: ja 3 hostingi brałem pod uwagę i kupiłem na seohost.pl, mam tam hosting i domenę. Szybko odpowiadają jak jest jakiś problem. Pod WP bardzo ważne żeby Litespeed był. Generalnie szybkość stron testuje na https://gtmetrix.com/ Wyśle refa na pw.

P.S. Przy domenach zawsze patrz ile kosztuje odnowienie za rok.
@Beekeeper: Dzięki za ten litespeed.

Strona / blog ma być dla różowej, unikałem pracy z WP a chciałbym to zrobić raz i mieć z bani (web dev mam na poziomie materialize i html/css do zrobienia onepagerow -- webdev to zupełnie nie moja bajka).
@sohost: możesz podać linka do tej oferty? Najtańszy jaki widzę u was, jest za 67 zł netto - po wpisaniu kodu 50 zł.
Czyli brutto wychodzi 61,81 zł.
Dodatkowo, nie wiem dlaczego w finansach mi dolicza Odnowienie serwera - rok za 82.41 zł brutto. Czyli łącznie na rok na dzień dobry wychodzi najtaniej 144.22 zł brutto.
@januszzbloku: Mamy 3 metody płatności: Przelew Tradycyjny, PayNow (Przelewy Online + Blik) lub PayPal.
W przypadku wybrania tych dwóch ostatnich powinno przekierować Cię do płatności.
Jeżeli nie to możesz wejść w Rozliczenia -> Moje faktury i klikasz na fakturę i tam możesz wybrać metodę płatności ponownie.