Wpis z mikrobloga

Jak ktoś się boi jechać szybciej niż te 30 tzn. że albo ma letnie/łyse i w ogóle nie powinien wyjeżdżać na drogę albo boi i się bo nie umie się zachować w takich warunkach przez jest takim samym zagrożenie co ten pierwszy przypadek. No ale lepiej pocisnac skrajnością ()


@Arsenic: może właśnie dobrze ze jedzie wolno jeśli nie ma pewności i umiejętności na szybciej,
@yazir: tak, masz wyjechać wcześniej, tak jak i ja wyjeżdżam wcześniej jadąc jedynie 4km w korku w mieście.

A może lepiej by ludzie bez odpowiedniego ogumienia czy bez doświadczenia się rozbijali i blokowali ruch na amen? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala: Mam Passata B5 z absem.
Opony 3 letnie nówki wielosezonowki.
Wczoraj było tak ślisko że mając 2k obrotów pod górki mi się koła buksowaly. Jak hamowałem w paru miejscach to jechałem jak na sankach. Jak asfalt to jechałem te 70 ale jak los/śnieg to zapierdzielsc nie zamierzam.
@cwlmod czyli... Ludzie jechali w kolejce lewym pasem bo jakąś jedna osoba na samym początku jechała wolno, każdy by chciał szybciej pocisnac ale rozumieli, że muszą poczekać aż ta pierwsza osoba zjedzie na prawy pas, a Ty uznales że wyprzedzanie takich osób prawym pasem to dobry pomysł?
Takich kierowców jak Ty też widywałem na drodze - dojeżdża do dupy, #!$%@? długimi, na centymetry wskakuje na prawy pas, wyprzedza mnie i wraca na
czyli... Ludzie jechali w kolejce lewym pasem bo jakąś jedna osoba na samym początku jechała wolno, każdy by chciał szybciej pocisnac ale rozumieli, że muszą poczekać aż ta pierwsza osoba zjedzie na prawy pas, a Ty uznales że wyprzedzanie takich osób prawym pasem to dobry pomysł?

Takich kierowców jak Ty też widywałem na drodze - dojeżdża do dupy, #!$%@? długimi, na centymetry wskakuje na prawy pas, wyprzedza mnie i wraca na lewy
@cwlmod wiadomo, każdy kto uważa inaczej niż ty to drogowy miernota albo uczeń podstawówki. Nie ma wyjątków. Pamiętaj też, że tylko twoje poglądy polityczne to te dobre a pozostałe są złe
@xPekka: To nie są poglądy. To jest fakt, że ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz xD

Napisałeś, że rakiem są ludzie którzy jadą takim konwojem bo:
1. Jadą sobie na dupie i to kończy już dyskusję
2. Ten pierwsz nie wiadomo po co wyprzedza
3. Całą reszta ma mnósto okazji do wyprzedzenia prawym pasem na luzie w takich warunkach i tego nie robi.

Teraz rozumiesz jakim dzbanem jesteś skoro tego nie
@cwlmod 1. no jadą sobie na dupie i to jest złe, tak samo złe jak to co ty opisałeś "Postanowiłem skorzystać z okazji i wyprzedzić ich na prawym wjeżdżając w te szpary między autami." Bo szpary między autami nie za od wciskania się pomiędzy nie
2. Zgaduje, że wyprzedza bo chce wyprzedzić kogoś jadącego wolniej ¯_(ツ)_/¯ale może ty masz jakieś inne powody do wyprzedzania. To, że jedzie wolniej niż ty byś chciał