Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stary dziad ze mnie ale ja piernicze ale trzeba byc ograniczonym by ogladac #famemma #highleague #livestreamfails #twitch . Nie mam konta na wykopie bo moje zdanie i tak nie jest na tyle wazne by zakladac konto wiec tylko lurkuje ale to musialem z siebie wyrzucic.
Chcialem zobaczyc o co chodzi dzieciakom ktorzy ogladaja te kanaly polskiego youtube czy te zawody i po prostu dostalem migotania komor serca. Jakbym ogladal jakies zawody z moskwy. Te twarze, to zachowanie, te teksty, to patolstwo to taki poziom Wschodu albo zachowanie imigrantow na Zachodzie. Kazda rozowa ma zrobione policzki, wargi na rybe, tipsy. Przeciez tak wygladaja te wszystkie lalki z Rosji, to jest kanon piekna w Polsce? Włączyłem sobie kanal Maszy Graczykowskiej bo ona chyba walczyla ostatnio. Ona mowila przez 30 minut ale nic nie powiedziala.
I nie odbierzcie mnie zle, organizatorzy tego wszystkiego to geniusze, ci co walcza i kreca te vlogi to po prostu pracownicy, ale ograniczeni sa ci wszyscy co to ogladaja i nakrecaja te banke.
Kurde jakie to plytkie :( I wiem ze brzmie jak stary piernik co sie denerwuje na mlodych bo ogladaja MTV. I wiem ze moj komentarz nic nie wniesie bo ja nie mam tych milionow co te osoby zarabiaja. I ja tez wiem ze ten swiat zawsze tak wygladal. Ale kurde musialem sie #gorzkiezale i #zalesie

#youtube
#ekonomia #wykop30club #pracbaza (dla zasiegu by nie sciagac tylko ludzi co ogladaja famemma)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63960ee77a12ddf16483dfcf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Stary dziad ze mnie ale ja piernicz...

źródło: comment_1670788497rjkXVpOQaHBKklUai6Y7lu.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się w tym, ze jest to destrukcyjne dla dzieciarni, ale dorosły człowiek jak ja to ma wbite, ze się wyzywają i cokolwiek, oglądam dla rozrywki i w ogóle się nie wczuwam ani nie rozpatruje co oni tam gadają, ale śmieszy mnie prymitywny humor jak np bomba wyzywa mulana xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: całkowicie podzielam twoje zdanie. Wyjąłeś mi to wszystko z głowy xd. Ja nie jestem wstanie sobie pojąć jak takie szmaciury żyją w internecie i zarabiają no jak. To sa serio takie pustostany, że glowa mała a są ludzie co je oglądają dzien w dzien i śledzą. Aż tyle spermiarzy jest w tym gnijącym narodzie? Nawiązując do ust, nie jestem wstanie sobie wyobrazić osoby której by takie SZTUCZNE usta sie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
zgadzam się
poziom tego gówna przebił podłogę i stuka od dołu. jak trzeba mieć ograniczone potrzeby by się tym interesować?

swoją drogą - jak wspominam nie najwyższych lotów programu lat '90 to jednak była to zupełnie inna liga. powiem więcej - dziś to by uchodziło za programy
  • Odpowiedz
@ziko100: może zwyczajnie chciałbym rozrywki jak każdy tylko bekanie, pierdzenie i rzucanie mięsem średnio mnie śmieszy?
problem w tym, że dziś produkuje się rozrywkę dla najniższych 10% a reszta ma się dostosować i też się cieszyć.

podoba ci się ta wizja? mi nie bardzo.
  • Odpowiedz
@ziko100: co do popkultury pozwolę się nie zgodzić!
w końcu beavis and butthead, simpsonowie czy choćby (ze świeżych) batman albo deadpool to popkultura w najczystszej postaci! nie zmienia to faktu, że poziom powyższych i tych gówien wspomnianych w leadzie nie ma wspólnego mianownika.
  • Odpowiedz