Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan Borka mozna nie lubić, sam go nie trawię jako osoby, ale nie jest złym komentatorem. Szpakowski powinien juz 8 lat temu isc na emeryture, bo ma coraz więcej wpadek, krzyczy gol a tu boczna siatka i nawet nie zauważa tego i chyba dopiero jak ktos z boku mu powie, to się ogarnia.
Akurat te jego teksty: są wybory, okazja i inne, to najmniejszy problem. Chłop myli piłkarzy i żeby to chociaż byli jacyś n.p. Katarczycy, ale on mylił Neymara z Richarlisonem czy Militao z Marquinhosem... W ogóle nie ogarnia co się dzieje na boisku, opowiada jakieś głupie historyjki kompletnie z dupy i do tego jeszcze momentami się śmieje albo krzyczy bez powodu jakby był jakiś naćpany. Chłop jest po prostu tragiczny, ale niedzielni kibice
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WschodZachodPolnocPoludnie: ja już nie mogłem znieść pierdzielenia po pierwszym meczu Hiszpanii, gdzie dowiedziałem się że Ferran Torres chodzi z córką trenera i oglądam mistrzostwa w lokalnej tv holenderskiej, gdzie jest cisza i spokój, oraz omawiane tylko to co się dzieje na boisku. Polecam ten stan.