Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #zwiazki #logikarozowychpaskow

xD żona się dzisiaj pokłóciła ze mną z "mojej winy"
Jestem grafikiem komputerowym - i obrabiałem zdjęcia "ZAJEBISTEJ DUPY" - resztę historii opowiedzcie sobie sami.

zwyzywała mnie od #!$%@?ów, zjebów, żebym zamknął ryj, ruchał sobie te inne #!$%@? itp.

Przyszła do mnie o 21 czy spędzę z nią wieczór.
Jakiś masaż i oglądanie świątecznego filmu.

Jej nie zrozumiałem oburzenie i obrażenie, że nie mam ochoty z nią spędzać wieczoru.

Wy baby powinnyście mieć co rok jakieś psychotesty.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395051a7a12ddf16483b5cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: rozmowa mordo to podstawa, może miała zły dzień - oczywiście nie usprawiedliwia jej to, ale mówić tak nie powinna. Powiedz jej ze stanowczością że sobie tego nie życzysz i że wie jaką masz pracę i takimi rzeczami się bedziesz zajmował do czasu aż dają zarobić, niezależnie czy jej się to podba czy nie, czy to akceptuje czy nie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakompleksiona żona, emocje wzięły górę.

Chciała się wieczorem bzykać, bo "masaż" to codename. Tymczasem Ty albo nie zrozumiałeś albo wybrałeś pracę, a do tego zobaczyła atrakcyjniejszą od siebie kobietę na ekranie i nastąpiło zwarcie.

Niedopuszczalne jest to jak do Ciebie mówi w złości. Dorośli ludzie wiedzą, że niektórych słów nie da się cofnąć. W ten sposób co kłótnie niszczy się podstawę związku, czyli wzajemny szacunek i zaufanie. Życzę powodzenia z
573188224813358837318 - @AnonimoweMirkoWyznania: Zakompleksiona żona, emocje wzięły g...

źródło: comment_1670749078Lc5lcXv63TFt2wVgYfSJM4.jpg

Pobierz