Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #zwiazki #logikarozowychpaskow

xD żona się dzisiaj pokłóciła ze mną z "mojej winy"
Jestem grafikiem komputerowym - i obrabiałem zdjęcia "ZAJEBISTEJ DUPY" - resztę historii opowiedzcie sobie sami.

zwyzywała mnie od #!$%@?ów, zjebów, żebym zamknął ryj, ruchał sobie te inne #!$%@? itp.

Przyszła do mnie o 21 czy spędzę z nią wieczór.
Jakiś masaż i oglądanie świątecznego filmu.

Jej nie zrozumiałem oburzenie i obrażenie, że nie mam ochoty z nią spędzać wieczoru.

Wy baby powinnyście mieć co rok jakieś psychotesty.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395051a7a12ddf16483b5cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52
1. kto mieszkał z kobietą ten się w cyrku nie śmieje

2. kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni


@elemenTH:

Odezwał się przedstawiciel płci która nie odwala komodzambo z byle powodu, gdzie każdy jest wyjątkowym płatkiem śniegu, nie to co my wszystkie takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ha tfu na mizoginow.
@elemenTH: bo wrzucasz kobiety do jednego worka jakby wszystkie były takie same, czyli byłoby to coś złego, co stoi w opozycji do poglądów facetów wrzucających kobiety do jednego worka, z których wynika, że faceci się niby od siebie różnią, więc są "lepsi".

Narzekanie na wszystkie baby, że mają się leczyć, bo żona opa go wyzywa z byle powodu i twoje stwierdzenie, że kobietę można zmienić ale to niczego nie zmieni =
bo wrzucasz kobiety do jednego worka jakby wszystkie były takie same


@AlienFromWenus: wyjmij kija z dupy kobito, w pewnym sensie jesteście takie same bo jesteście kobietami, macie ten sam zestaw pewnych zachowań, jesteście inne niż my i tak samo faceci w pewnym sensie też są tacy sami bo są facetami, mają swoje wzorce zachowań. Na prawdę wyluzuj
zwyzywała mnie od #!$%@?ów, zjebów, żebym zamknął ryj, ruchał sobie te inne #!$%@? itp.


@AnonimoweMirkoWyznania: To jest wasz standardowy poziom komunikacji?

Źródło jej zachowania wynika z kompleksów, pytanie czy sam sobie wybrałeś jaki typ bo łatwiej zdobyć i utrzymać kogoś kto nie zna swojej wartości, czy sam ją do tego doprowadziłeś bo jak będzie miała niskie poczucie wartości to niby nie zdradzi czy coś się wydarzyło po drodze, że ona się
@DzazesOrozes:

Nie byłoby nic w tym stwierdzeniu złego gdyby nie to że niebiescy również "są tacy sami" ale żaden tego nie przyzna, każdy będzie wmawiał sobie i światu że jest inny albo że niebiescy się między sobą różnią za to różowe są takie same. A jak różowe twierdzą że są inne niż wszystkie to "kłamią" xD