Wpis z mikrobloga

@wojna @dr_gorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @neurotiCat @Bolxx454 @JohnCasey @Polska5Ever @moby22 @kronikarz91 @Kunszt @b1ac @znmd @printf @sromota @b1ackjack1 @szurszur @PeaceDeepSoul @marmisia @dotnsau @DamianO1995 @oneoropos @msky85 @Zings @bobson92 @mrmacix @mxco88 @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie @LeKosmita @Eligo @kobiaszu @beeeitch @bananowy_testosteron @BiedyZBaszkoj @xaveri1983 @jaskan @Apsik94 @Koniasz @PROTEST_DOSC @Shrug @omeprazol @Yurakamisa @matuesz_adamiec @Czata49 @Minikus @altell

Wołam wymienionych, niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy zasługiwaliby swoją działalnością - rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych, podjudzających przeciwko ukrainie, obrażających polskich ochotników walczących tam za naszą wolność, szerzących strach i niepewność z powodu niedoborów lub cen surowców, krytykujących naszą pomoc wojskową itd. Słowem, wołam wszystkich z frontu działających ramię w ramię z rosyjską propagandą.

Na pewno zechcecie udowodnić swoje intencje, zapisując swoj nick i datę na kartce papieru i sfotografować go na tle jakiegoś polskiego szyldu na ulicy, że piszecie to wszystko z Polski i umiecie się posługiwać alfacetem łacińskim( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do dzieła, piszecie aż listy do posłów jakie te ćwiczenia(powtarzane od jakichś 30 lat) są nagle(akurat po napaści rosji na ukrainę)nieludzkie i sprzeczne z konstytucją, co to dla was zrobić małe zdjęcie?

Może zacznę, żeby was ośmielić

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pobor #mobilizacja #wojsko #wojskopolskie #wojna #wojnainformacyjna #dezinformacja #manipulacja #orki #onuce #onucowewpisy #onucealert #kacapy #kacap #rosja #ukraina #ukrainainfo #front #pis #propaganda #propagandabanderowcow #polska
Pobierz Kierowca-ufo - @wojna @drgorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @n...
źródło: comment_1670707319QMbZyKE9SwAjFmnurrPrDK.jpg
  • 91
rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych, podjudzających przeciwko ukrainie, obrażających polskich ochotników walczących tam za naszą wolność, szerzących strach i niepewność z powodu niedoborów lub cen surowców, krytykujących naszą pomoc wojskową itd. Słowem, wołam wszystkich z frontu działających ramię w ramię z rosyjską propagandą.


@Kierowca-ufo: To pomówienie. Jakie masz dowody? Jak żadne, to usuń to i nie spamuj.
Na pewno zechcecie udowodnić swoje intencje, zapisując swoj nick i datę na kartce papieru i sfotografować go na tle jakiegoś polskiego szyldu na ulicy, że piszecie to wszystko z Polski i umiecie się posługiwać alfacetem łacińskim( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kierowca-ufo: Tego jeszcze nie grali. Ponad 8 lat piszę na wykopie i mam udowadniać skąd jestem bo jakieś 4 miesięczne konto tego wymaga xD.