Wpis z mikrobloga

@wojna @dr_gorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @neurotiCat @Bolxx454 @JohnCasey @Polska5Ever @moby22 @kronikarz91 @Kunszt @b1ac @znmd @printf @sromota @b1ackjack1 @szurszur @PeaceDeepSoul @marmisia @dotnsau @DamianO1995 @oneoropos @msky85 @Zings @bobson92 @mrmacix @mxco88 @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie @LeKosmita @Eligo @kobiaszu @beeeitch @bananowy_testosteron @BiedyZBaszkoj @xaveri1983 @jaskan @Apsik94 @Koniasz @PROTEST_DOSC @Shrug @omeprazol @Yurakamisa @matuesz_adamiec @Czata49 @Minikus @altell

Wołam wymienionych, niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy zasługiwaliby swoją działalnością - rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych, podjudzających przeciwko ukrainie, obrażających polskich ochotników walczących tam za naszą wolność, szerzących strach i niepewność z powodu niedoborów lub cen surowców, krytykujących naszą pomoc wojskową itd. Słowem, wołam wszystkich z frontu działających ramię w ramię z rosyjską propagandą.

Na pewno zechcecie udowodnić swoje intencje, zapisując swoj nick i datę na kartce papieru i sfotografować go na tle jakiegoś polskiego szyldu na ulicy, że piszecie to wszystko z Polski i umiecie się posługiwać alfacetem łacińskim( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do dzieła, piszecie aż listy do posłów jakie te ćwiczenia(powtarzane od jakichś 30 lat) są nagle(akurat po napaści rosji na ukrainę)nieludzkie i sprzeczne z konstytucją, co to dla was zrobić małe zdjęcie?

Może zacznę, żeby was ośmielić

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pobor #mobilizacja #wojsko #wojskopolskie #wojna #wojnainformacyjna #dezinformacja #manipulacja #orki #onuce #onucowewpisy #onucealert #kacapy #kacap #rosja #ukraina #ukrainainfo #front #pis #propaganda #propagandabanderowcow #polska
Kierowca-ufo - @wojna @drgorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @n...

źródło: comment_1670707319QMbZyKE9SwAjFmnurrPrDK.jpg

Pobierz
  • 91
Wołam wymienionych, niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy zasługiwaliby swoją działalnością - rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych, podjudzających przeciwko ukrainie, obrażających polskich ochotników walczących tam za naszą wolność, szerzących strach i niepewność z powodu niedoborów lub cen surowców, krytykujących naszą pomoc wojskową itd. Słowem, wołam wszystkich z frontu działających ramię w ramię z rosyjską propagandą.


@Kierowca-ufo: spuść z kija bo widocznie czerep Ci się przegotował ( ͡°
rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych


@Kierowca-ufo: Kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych rozpowszechnia, póki co, głównie WCR i MON (patrz: moje znalezisko z wideo o trepie). I co do tego się zgodzę, że to są ludzie prawdopodobnie na rosyjskiej smyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kierowca-ufo: Wywiad z podpułkownikiem Danielem Jurewiczem szef WCR w Sieradzu

2/10, bo odpisalem

a zdrajców Polski to Ty szukaj w rządzie, zacznij od Macierewicza, ktory #!$%@? caly wywiad Polski do tego stopnia, ze ludzie na misjach musieli #!$%@? za wlasna kase, niektorzy zgineli, nie mowiac o lamaniu Konstytucji, blokowaniu srodkow z KPO, przewaleniu kasy w elektrowni w Belchatowie, przekopie mierzeji wislanej, wyborach prezydenckich, ktore zostaly sfalszowane i tak mozna wymieniac jeszcze
@Kulawy_Lis: W jaki sposób dowodzę? Jeśli ktoś jest pomawiany i się tym wkurzył i żąda przedstawienia dowodów, to według ciebie wynika z tego, że pomawiający mówi prawdę. Czyli sędziowie widząc, że oskarżony się broni, powinni go skazywać, bo się broni?
I jakich randomów? Spingował mnie, pomawia i dalej nie uzyskałem odpowiedzi, gdzie kłamałem.
@Kulawy_Lis:
Taki był zamysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mówię na 100%, że wszyscy wywołani to ruskie pachołki, część idzie po ich linii po prostu z głupoty, ślepa na to jaka dobroć płynie z ruskiego mira.
A bardzo wielu nie wywołałem, bo szumu i materiałów, szczególnie na mirko jest zbyt dużo do przeglądania i wyłapywania prowodyrów.

Ci najbardziej podejrzani to oczywiscie zielonki z awatarkami pobór nie co
@Kierowca-ufo: Wiadomo, duża cześć tylko klaszcze, bo im się nie podoba sytuacja (ćwiczenia), która tak na prawdę teraz wcale nie zmieniła się jakoś znacząco, a tylko została nagłośniona przez jakiś odsetek prowodyrów, którzy mają za zadanie siać ferment. Podejrzewam, że manifestacji żadnych nie będzie, pospamują skrzynki posłom, którzy się na nich wypną. Sami niezadowoleni wrócą do piwnicy klikać dalej w kąkuter i użalać się jak to ich zignorowano, jak reszta godzi
@git-reset-hard-head

Już to pisałem w innym poście:

Jesteś spawaczem, mechanikiem, programistą, budowlańcem? Jesteś facetem? Nie boisz się uczciwej roboty? Myśl o emigracji do normalnego kraju.


Konto 10 miesięcy, nawołujące żeby Polacy się nie nauczyli bronić, jego najlepsza rada to drenaż mózgu co bardziej kumatych gdzieś za granicę. Zebrał +90 plusów xD.

https://www.wykop.pl/link/6938537/pracodawca-moze-zwolnic-pracownika-po-odbytych-cwiczeniach-wojskowych/
@Kierowca-ufo: serio myślisz, że w 30 dni nauczymy się służby wojskowej? Nawet ludzie związani z wojskiem zawodowo mówią wprost, że to poroniony pomysł.

Ot pojawiło się kolejne narzędzie represji na niewygodnych obywateli, uczestników strajków i wszystkich, którzy nie zgadzają się z partią - pozbawienie wolności na zawołanie.

Jeżeli nie umiesz połączyć kropek to naprawdę współczuję.