Wpis z mikrobloga

Czytam https://www.reddit.com/r/binance/ z ostatnich dwóch tygodni i coraz bardziej popadam w doła, że binance to jedno wielkie bagno, syf i złodzieje.
Tam jest tyle wpisów od ludzi którzy nie mogą wyjąć środków (też fiat do banków) bo coś nie gra, lub mają dziwne włamania czy glitche przez które tracą wszystko..... że ja pierd....
Wygląda to chwilami jak by jakiś algorytm tym sterował by blokować odpływ środków z giełdy. Robione jest to tak sprytnie by nie przekroczyć masy krytycznej userów - by nie wywołać paniki.

Wiem, że na giełdzie to nie moje fiaty i nie moje crypto... ale ale, gdybym chciała długoterminowo to oczywiście wypłata btc i adios.
Ale ja kocham daytrading, scalping, po prostu tu lubię. Jak żyć?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może przesadzam i to co czytam na reddit to ten mały zły krzyczący promil, a tak naprawdę większość spokojnie wpłaca i wypłaca i jest dobrze?( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie życzę sobie ani nikomu ale niech "Binance do the FTX-thing" i będzie spokój.(°°

Jakie są wasze doświadczenia z binance?

#kryptowaluty #bitcoin #binance #gielda

Jakie kwoty FIAT udało wam się wypłacić bez problemu z Binance.

  • 1 000 USD/EUR 18.3% (17)
  • 5 000 USD/EUR 8.6% (8)
  • 10 000 USD/EUR 8.6% (8)
  • 20 000 USD/EUR 5.4% (5)
  • 40 000 USD/EUR 4.3% (4)
  • 80 000 USD/EUR 6.5% (6)
  • 160 000 USD/EUR 48.4% (45)

Oddanych głosów: 93

  • 14
Ale ja kocham daytrading, scalping, po prostu tu lubię. Jak żyć?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daenerys90: Możesz się przerzucić na gieldowe futuresy na eth i btc notowane na CME lub substytut cfd. Wtedy siedzisz w całości na fiatach i rozliczana jesteś spot lub wieczorem mark-to-market. Na CME oczywiście nie ma handlu 24/7 tylko godziny sesji.
@Daenerys90: ja dałem sobie z nimi spokój po tym jak po raz kolejny zażądali ode mnie weryfikacji. To nawet zakładając konto w polskim banku na odległość, w czasie pandemii, nie musiałem tak pajacować. Wysyłać skanów dowodu potem paszportu, zdjęcie twarzy, obracanie głową, jakieś miny i czytanie na głos liter i cyfr z ekranu. 3 czy 4 razy przez to przechodziłem bo za każdym razem na koniec z nieznanych przyczyn mi odrzucali
@emjot86: Zwróciłam na to uwagę. Pytanie tylko co to znaczy małymi ratami. Mała kwota to uważam, ze poniżej 10k EUR czyli tak 7,8k EUR (co jaki czas?). To nie powinno wzbudzać podejrzeń. Przynajmniej po stronie polskich banków gdy przychodzi przelew SEPA.
No ale co znaczy mała kwota dla algorytmu? Może jest wyliczana proporcje pomiędzy aktywnością, obrotami, łączną wartością aktywów w proporcji do wartości wypłaty?

Też czytałam, że ludzie przesyłają na inne
@Daenerys90: wtyczek sporo, VPNa czasami ale nie cały czas, bo cebula i problemy na wyjazdach na mobilnym. Tak, teraz z perspektywy czasu żałuję, że w ogóle tam konto założyłem i dałem im tyle biometryki, chociaż i bez tego by to mieli (chyba że ktoś podchodzi do bezpieczeństwa bezkompromisowo wg. OpSec 4 paranoid). Ale nie spodziewałem się, że to wszystko aż tak spadnie, a wygląda na to, że najlepsze i tak jeszcze
@europa: Skończą podnosić stopy procentowe i wejdziemy w kolejny kryzys strachu globalnego by mieć pretekst do dodruku pieniędzy, wtedy "to the moon" i dopiero ostateczny krach i wejście w CBDC ktory będzie elementem systemu płatniczego w stylu kartki za PRL na pewne grupy produktów. Wykorzystanie funkcji programowania. Co najlepsze wiele ludzi będzie to popierać bo socjalu juz nie będzie można wydać na alkohol...

Myślę tak bo nie wytresowali jeszcze świata zachodniego
Tez mialem raz problem z wyplata FIAT. Probowalem wyplacic jakos zaraz po upadku Luny. Przez pare dni pokazywalo nieznany blad, support nie odpowiadal (czas oczekiwania na odpowiedz 70h). W koncu w ktorys dzien zadzialalo i wyplacilem. Support odezwal sie dopiero tydzien pozniej i dal mi link do ich tutoriala jak zrobic wyplate (°°