Wpis z mikrobloga

@krolwsi a dobra, jeszcze wcześnie i jakoś mój mózg myślał, że sugerujesz, że nie powinna wejść do ćwierćfinału. Wybacz :).

Też mi się wydaje, że oranje są lepsza ekipa i z dotychczasowych meczów bardziej zasłużyli, ale mam wrażenie, że Argentyna może wygrać cały mundial.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@krymic1991: Taa już widzę jak jesteś Koreańczykiem i bardzo cieszy cię fakt, że drużyna przeciwna bieganie do narożnika tańczyć bo właśnie strzelili ci 4 gola, chodzi mi w jakim momencie tak celebrują, jestem w stanie to zrozumieć przy 1:0, 2:0, ale nie przy 3:0, 4:0 gdzie przeciwnik jest na deskach, z szacunkiem w sporcie to nie masz zbyt wiele wspólnego
@aeis: ale typie oni nie biegają do narożnika świętując upokorzenie przeciwnika tylko zdobycie kolejnego gola, jeżeli strzelasz więcej goli niż w regularnym meczu to się kurde cieszysz, ze np. wszystko ci wpada, że piła się klei, że ładnie klepa wchodzi itd. Przeciwnik jest przeciwnikiem, jakim by nie bym grasz swoje, strzelasz to się cieszysz - a Brazylia sobie tańczy całym zespołem, bo mogą i nie są smutnym narodem