Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wszystko_wiem: Kto Ci naopowiadał tych bzdur o dużej ilości dzieci w domach dziecka? XD
Wejdź sobie na grupki adopcyjne na fb. Ludzie latami (nie 2, 3 tylko bliżej 5, 6) czekają na dziecko, bez możliwości grymaszenia, jak się okaże, że ma opóźnienia typu fas albo płeć się nie zgadza.
Czekają tylko dzieci z niejasną sytuacją prawną, żadne dziecko nie zalega w domu dziecka bo nie ma chętnych xDD W przeciwieństwie
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: @Zlpnc: No no dzbanuszki, w którym miejscu coś źle napisałem? Bo nie naostrzyłem wideł i razem z wami nie pluję na OPa? xD

jeszcze napisał że chce sobie kupić głupiego sierściucha (a chcę z wcf hodowli) XD


@PiersiowkaPelnaZiol: "głupiego"? I po co kłamiesz? Jedyny pocisk był w twoją stronę, bo przylatujesz do takich tematów i przyłączasz się do linczu, bo schroniska pełne i w ogóle
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: XD, dokładnie jestem hipokrytą bo sobie zbieram na rasowego kota kiedy pełno jest w schroniskach, mój kot nie będzie miał wad genetycznych, będzie miał określone cechy charakteru, i będzie z hodowli która spełnia wszystkie kryteria nie bycia pseudo. Hipokrytom bym był jakbym hejtował koty ze schronisk, a ja nic do takich nie mam, szanuję ludzi którzy 24/7 pomagają zwierzętom jak chociażby dioz czy te 2 różowe z wykopu, głównie
  • Odpowiedz
celowe rozmnażanie burków i mruczków powinno być wysoko karane. ha tfu. jak chcesz się w to bawić to tylko zakładając hodowle i baw się w rozmnażanie zwierzaków rasowych, z czystą krwią. a nie rozmnażaj mruczków


ładny nazizm o.O

@konsumatum:
  • Odpowiedz
@Chodtok nazizm bo co? Bo uważam, że zwierzaki powinny być rozmnażane pod ścisłą opieką i nadzorem? Mruczki w większości pójdą pod koła samochodu, bo tak sporą ich część kończy. Rasowce głównie trafiają do odpowiedzialnych ludzi, którzy nie pozwalają kotom wychodzić na zewnątrz i zdecydowaniem bardziej o nie dbają karmiąc karma wysokiej jakości.
Czy może chodzi o stwierdzenie 'czystej krwi'? No to tak, zwierzaki z rodowodem muszą być czystej krwi i nie
  • Odpowiedz
@Chodtok ale wiesz, że psy rasowe to nie tylko czilaly i mopsy? Z resztą ja i tak team kotki i planuje mieć w przyszłości rasowego kota. A w czym jest lepszy? Ten którego ja chcę jest ładniejszy i każda rasa ma jakąś cechę charakteru. Tak wiem, wg wszystkich doberman jest super miłym pieskiem i nigdy nikogo nie ugryzł. No nie, rasa to też konkretne cechy charakteru. Ale jak Ty uważasz, że
  • Odpowiedz
to tak jakby powiedzieć, że kotki pieski są fajne, ale już świni se do domu nie chcesz wziąć, co?


nie rozumiem
że niby świnki miałbym nie chcieć??
jasne że bym chciał jakbym miał warunki do tego i uwaga istnieją ludzie którzy tak właśnie robią :3

Ale
  • Odpowiedz
@Chodtok o, moja nienawiść? :D toż Ci mówię, że sama mam mruczka i burka :D i są to kochane pieski i kotki. Natomiast to w ogóle nie wyklucza tego, że w przyszłości chciałabym mieć rasowce (bo też miałam dwa rasowe psy, jeden nawet z rodowodem).
Ale #!$%@? xD jak Ty porównujesz bezmyślne rozmnażanie zwierząt do rasy aryjskiej i wybijaniu żydów ze względu na ich pochodzenie to się o mało nie zesralam w tym momencie xD
Nie rozumiem po co mieszasz do tego rasy ludzkie kiedy ewidentnie rozmawiamy o #!$%@? psach i kotach xD to już odklejka na pełnej wleciała z tego co widzę xD
Rozumiem, że dla Ciebie no problemo jak się widzi rozjechane pieski i kotki na ulicy, albo psy na łańcuchach? Ważne, że im odbyt nie wypadnie, co?

Zauważ, że głównie o zaniedbaniach wśród zwierząt mówi się właśnie o kundlach czy
  • Odpowiedz