Wpis z mikrobloga

@Viado: nie chcesz pod przymusem iść na ćwiczenia wojskowe, żeby pomiatali tobą przez x czasu, jednocześnie nie mogąc np. prowadzić swojego biznesu, który w tym czasie może zbankrutować, albo twoja rodzina nie będzie co miała włożyć do gara? nie chcesz pod przymusem złożyć przysięgi po której zostajesz żołnierzem, w związku z czym co roku możesz mieć wycięte 3 miesiące z życia, a w razie czego iść z automatu na front? definicja
aby w razie wojny wiedzieć jak obsługiwać kałacha, strzelać do wroga oraz jak rzucić granatem


@Viado: widać że ani jednego obiadu na kosz MONu nie zjadłeś. Najwyżej dowiesz się jak się okopać i równo maszerować. Cały sens tego to powiększenie stanu rezerw na papierze. Już widzę Błaszczaka na konwencie wyborczym: "powiększyliśmy stan osobowy sił zbrojnych, a Tusk o to nie dbał. Nie dbał o bezpieczeństwo Polek i Polaków"
A moim zdaniem każdy prawdziwy mężczyzna nie będzie miał problemów z tym żeby przez czas trwania wojny dorobić się kilkuset tysięcy euro na Zachodzie i po powrocie do kraju rzucić trochę grosza dla @Viado i jego protezy po urwanej na froncie nodze.
@Viado: Jak będę miał na piśmie że mnie nauczą obsługiwać kałacha, strzelać do wroga oraz jak rzucić granatem i szkolenie będzie trwało 30-90dni to mogę iść nawet jutro. A że tak nie jest to niech #!$%@?ą xD
@Viado: ty no - w przypadku wojny to ja bede pierwszym, ktory pojdzie do wiezienia zamiast walczyc :D za duze ryzyko mordo - bycie kaleka zostawiam dla chetnych, ja wole zachowac zycie i sie z niego cieszyc niz ginac za to, zeby chlew mogl dalej byc chlewem, ale polskim xD do ciebie nie dociera, ze nie kazdy jest patriota?
A moim zdaniem każdy prawdziwy mężczyzna nie będzie miał problemów z tym żeby pójść na szkolenie aby w razie wojny wiedzieć jak obsługiwać kałacha, strzelać do wroga oraz jak rzucić granatem. Płaczą tylko fajnopolacy którzy myśleli że wojna polega na pisaniu postów w internecie.


@Viado:
Widzisz, ile szczęścia - będziesz zakoszarowany z samymi prawdziwymi chłopami. Kręcenie wora co wieczór, a może i kilka razy w ciągu nocy, kto wie? A fajnopolacy
@Viado: a moim zdaniem każdy zjeb nie będzie miał problemów z tym, żeby odebrać prawo o decydowaniu o sobie. Płaczą tylko przegrywy, którzy myśleli że życie polega na pisaniu postów w internecie.
@Viado: Jestem cywilem i umiem strzelać z "kałacha" i rzucać granatem lepiej od większości trepów. Jak ktoś myśli, że przez 30 dni ćwiczeń w wojsku się nauczy czegoś przydatnego to beka z niego. Może dadzą mu obejrzeć rozłożonego Beryla z bliska i to będzie jego najbliższy kontakt z bronią na tych całych ćwiczeniach. xD