Wpis z mikrobloga

Ja mam taką bekę xD
Bekę z was i jednocześnie małą satysfakcję (małą bo moje życie obfituje jednak w większe sukcesy), że po raz kolejny życie was zweryfikowało w ten sam sposób. W tym przypadku napluł wam w ryj taki Wolski, którego sami stworzyliście xD
Wolski specjalista ze schowka na miotły, którego wynieśliście na piedestał, któremu napchaliście kieszenie sałatą, kupując książki, słuchając jak papieża czy wpłacając na patronite. I jeszcze #!$%@? pluliście na każdego, kto śmiał śmieć powiedzieć coś na potężnego osintowca albo na tych innych wojennych biznesmenów z jutuba.
Teraz taki manlet w okularach, zarobiony waszym hajsem na kilkaset koła, pluje wam w ryj i się śmieje xD I bardzo wam dobrze.
Możecie sobie piszczeć, a chłop liczy pęgę i tylko te swoje małe paluszki oblizuje między kolejnymi banknotami xD

A ja od samego początku w dupie mam wszystkich, mówię swoje i zdania nie zmieniam i przez to, onucą już byłem, szurem, ciemnotą, ruskiem, #!$%@? do szczania i konfiarzem. I bany dostawałem za pisanie mało popularnej prawdy tak samo.
Nie było lepszej rekomendacji dla mojego zdrowego rozsądku, niż wszystkie wyzwiska od upośledzonych wykopków.

Pozdro dla mirków, którzy od samego początku trzymali się twardo i nie dali zakrzyczeć. Dzisiaj coraz więcej mądrych po szkodzie, chce się przyklejać do tej postawy ale nie, nie, nie. My pamiętamy kto z siebie błazna robił.

ESSA XD

#wolski #wojna #wojsko #bartosiak #napierala
  • 8
@Ekspert_z_NASA: Czego oczekujemy od eksperta w określonej dziedzinie? Fachowej wiedzy, konkretnego doświadczenia w tejże dziedzinie, a przede wszystkim intelektualnego potencjału pozwalającego przetworzyć zebrane informacje w wartościowe i syntetyczne analizy.

Nie mniej istotna jest zdolność prognozowania dalszego rozwoju wypadków w oparciu o przeprowadzone oceny aktualnej sytuacji. Wolski żadnego z tych ficzerów nie posiada. Jedyne co ma to cwaniackie wyczucie jak omamić niewyrobione masy pseudoekspercką paplaniną. Kolejny krok to zmonetyzowanie tej otumanionej trzódki.
@Ekspert_z_NASA: ja #!$%@?ę typie obudź się, bo przeceniasz rolę wykopu w kreowaniu rzeczywistości i sukcesów. Tak, 100-500k wyświetleń na YT i tysiące egzemplarzy książek mu wykop nabija xD. Pomijam już to, że akurat mirki są pierwsze do obalania "bożków", a Wolski podpadł już ze dwa razy, na czele z "aferą podpisową" i już tylko garstka zelotów się jarała jego twórczością na tagu, więc wiesz, fajnie, że próbujesz być kpiarzem, ale kulą