Wpis z mikrobloga

@billuscher: Jak zwykle wszystko w temacie LD jest tłumaczone "oczekiwaniami", ale nie mówią jak je zmienić z już istniejących, tylko, że je zmień i skup się na oczekiwaniu. Ciekawy motyw ze zwracaniem uwagi poza obiekt na trasie lotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dan-kamynski: W "Dalekich podróżach" (albo w "Najdalszych podróżach" -- nie pamiętam teraz) Monroe pisał że jego ekipa podróżowała po Układzie Słonecznym ale że z dalszymi podróżami jest taki problem że w dalekiej przestrzeni jest ciężko nawigować bo nie ma żadnych punktów orientacyjnych. Jego ludzie często gubili się (nie wiedzieli gdzie są) po czym wracali do ciała.
@billuscher: mi się kilkukrotnie zdarzył sen z lataniem i najlepszy był taki nisko nad tafla wody - coś pomiędzy skakaniem a lataniem. Tak jak mówisz, totalnie niezwykle uczucie.

Jednak to były niejako nieświadome sny tzn. W śnie nie myslalam ze to sen i nie mogłam nic zmienić. Nadal jednak uczucie w trakcie i po przebudzeniu bylo świetne.

@Dreampilot: Miałam sny, gdzie nagle jestem jakby obiektem w czarnym kosmosie i cały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czyps-czyps: Monroe pisał że najłatwiej nawigować poprzez pomyślenie o jakiejś osobie tzw. "ident" czy miejscu które mamy w pamięci wtedy podróż odbywa się jakby automatycznie w mgnieniu oka. Jak w danym miejscu nie byliśmy i nie mamy jego wspomnień to czujemy się jakbyśmy lecieli samolotem w nocy bez przyrządów.

@billuscher McKnight ? Nie znam tego autora. Podasz mi tytuł?