Wpis z mikrobloga

Wrzucam to drugi raz bo mi zarzucają że piszę nieprawdę. Tym razem na prośbę @Wygryw_z_wyboru dodaję odpowiednie tagi.

wlasnie sie dowiedzialem o kolejnej firmie IT ktora ma oddział w PL w której wyleciało z dnia na dzień kilkaset pracowników ( ͡º ͜ʖ͡º)

kapitał amerykański

także ten... wcale nie ma kryzysu, a ludzie z IT się wcale nie muszą o nic martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nieruchomosci #inflacja #ceny #it #programista15k

Czekam na bycie zaoranym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
No i co to zmienia, że wrzuciłeś drugi raz


@GrubyGracz: To, że wcześniej zdaniem części użytkowników specjalnie nie dodałem tagów #programista15k i #it bo by mnie zaorali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DJ_QBC: nie bardzo wiem z czego tu robić aferę. Firmy upadają, kontraktorzy każdego dnia są wyjebywani masowo w kraju i co?


@powaznyczlowiek: To akurat nie kontraktorzy, a firma trzyma się przyzwoicie; I szczerze -
@DJ_QBC: trudno się nie zgodzić z tym wszystkim co napisałeś - bardziej chodzi mi o to, że nijak się to ma do

wcale nie ma kryzysu, a ludzie z IT się wcale nie muszą o nic martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z IT się wcale nie muszą o nic martwić


@powaznyczlowiek: wiesz, mimo wszystko nie chciałbym się pewnego dnia obudzić z wiadomością "siema, już u nas nie pracujesz bo wywaliliśmy 10% pracowników" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w przyczynach było wprost napisane że przyczyna to "niepewna sytuacja makroekonomiczna na świecie, firma sobie radzi dobrze ale musimy optymalizować koszta".

Inaczej się patrzy na takie coś jak to dotyczy
@DJ_QBC: myślę że to personalna kwestia bo ja akurat zupełnie tak tego nie widzę. Mówiąc szczerze to nawet bym się cieszył jakby mnie #!$%@? bo mam kilka lepszych ofert i okrągłe zero motywacji żeby o nie zawalczyć. A tak jeszcze odprawa by wpadła albo urlop za friko