Wpis z mikrobloga

Przy okazji tego całego "cyrku" wyszła jedna piękna rzecz, jak bardzo lewica ma gdzieś mężczyzn, bo gdyby to co mówi żukowska, powiedziała o niewolnictwie czarnoskórych, to zostałaby tego samego dnia w trybie pilnym wyrzucona z lewicy, a jej nazwisko byłoby traktowane tak jak nazwisko Benoit przez #wwe
,ale z racji tego, że dla lewicy tak jak i dla wszystkich innych partii mężczyzna to dobro, nawet mniej wartościowe niż pieniądze, bo jednak nie można dlugfalowo bez efektów ubocznych traktować pieniądza jak gówno, a jednak mężczyzn można tak traktować.

I dodatkowo mówić jeszcze, że to kobiety mają gorzej.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #4konserwy #pieklomezczyzn
  • 22
@rosikk1: Nie wyszło to przy okazji tego. Obejrzyj sobie choćby filmik "grzechy polskiej lewicy" Karoluku.
Poczytaj sobie jak lewicowy poseł krytykował uciekających z Ukrainy mężczyzn.
Sprawdź sobie oficjalny program lewicy i ich postulat dotyczący wieku emerytalnego.

Oni nie walczą o równość, a o przywileje kobiet im prędzej sobie to uświadomicie, tym lepiej. Równość wobec prawa, jest gdy niezależnie co masz w dowodzie, czy masz penisa zostaniesz potraktowany tak samo. Tak np.
@Reretos ale ja wiem, jako jeden z pierwszych pisałem na pieklomezczyzn o tej ustawie, jako jeden z pierwszych wskazywałem hipokryzje lewicy na przykładzie tego typa,który pisał że każdy kto uciekł okrył się hańba, czy jakoś tak.

Jak to mówię, jak mam iść do wojska, żeby być prawdziwym mężczyzna według kobiet, ale w cywilu nie jestem prawdziwym mężczyzna, bo nie mam 1,90m.
@Mirrak: Co jest wymysłem typie? To ze NFZ na promocje profilaktyki raka piersi i szyjki macicy wydaje 60% całego budżetu przeznaczonego cała profilaktykę? Ze maja gorszy dostęp do ochrony zdrowia? Ze mniej mężczyzn idzie na studia? Ze wiek emerytalny jest nierówny? Ze jest więcej samobójstw, bezdomności, śmierci w pracy?

‚Wymysły’
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rosikk1: wyszła taka piękna rzecz, że wykopki skupiają się na wysrywie jakiejś baby zamiast walić całą siłą we władzę ludową. Znów dajecie się rozgrywać jak dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni nie walczą o równość, a o przywileje kobiet im prędzej sobie to uświadomicie, tym lepiej. Równość wobec prawa, jest gdy niezależnie co masz w dowodzie, czy masz penisa zostaniesz potraktowany tak samo. Tak np. blondyni i bruneci są równi wobec prawa, nie znajdziesz ani jednego przepisu, który by tak dzielił ludzi. Lewica sama wnosi o dzielenie ludzi w prawie na kobiety i mężczyzn czy to w kwestii parytetów, czy innych, a
@Mirrak: Zreszta przestań #!$%@?, nazwałeś bredniami wymienione przykłady dyskryminacji męskiej, wiec już nie gadaj ze chodzilo ci o to ze ogólnie kobiety maja gorzej bo odnosilem się do tego komentarza twojego właśnie.

Zreszta co to zmienia? To jakiś konkurs mierzenia sobie fiutka kto ma gorzej?