Wpis z mikrobloga

#rozdajo ręcznie zdobioną skrzynkę ze smokiem i runami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skrzynkę pokazywałam na swoim tagu jakiś czas temu - świetnie nada się do przechowywania szpargałów do #rpg , drobiazgów w rodzaju #bizuteria czy innych podobnych przedmiotów. Może się też przydać jako #prezent dla kogoś, kto lubi fantastykę, smoki i runiczne klimaty. Wymiary skrzynki to 18,5 x 14,5 x 8 cm, wewnątrz wykładka z czarnego filcu. Na życzenie mogę spersonalizować i dodać od środka wieczka inicjały.

Losowanie w piątek o 20:00 - zapraszam do plusowania! Przesyłka Paczkomatem na mój koszt.

Więcej moich skrzynek do obejrzenia na #apaturiart . Ostatnio było mniej wrzutek, bo pracuję nad skrzynkami przeznaczonymi na prezenty i nie wolno mi spojlerować ()

#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #hobby #diy #smoki #fantastyka #fantasy #magia
Apaturia - #rozdajo ręcznie zdobioną skrzynkę ze smokiem i runami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skrz...

źródło: comment_1670392740SQ8WTXDSxvjWnmhwYZXPaq.jpg

Pobierz
  • 91
@lenovo99: żeby uzyskać taki efekt to glinka szybkoschnąca (inaczej glinka superlekka w sklepach do decu), gesso, farby akrylowe, od cholery foremek i szablonów i jeszcze więcej kasy na eksperymenty z różnymi preparatami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lenovo99: Jak to wygląda od strony technicznej, objaśnił już Mirek @Jhud - dodam jeszcze tylko, że grafikę robię zwykle we własnym zakresie i nakładam w technice decoupage :) A jeśli chodzi o czas, trudno powiedzieć, bo między kolejnymi etapami pracy są przerwy: po zagruntowaniu trzeba dać skrzynce odpocząć i wyschnąć, potem szlifowanie, nakładanie grafiki, suszenie, znowu szlifowanie, malowanie, kolejne suszenie, dokładanie pierwszych detali, suszenie... Całość rozciąga się w czasie. Wykonanie jednej