Wpis z mikrobloga

#rozdajo ręcznie zdobioną skrzynkę ze smokiem i runami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skrzynkę pokazywałam na swoim tagu jakiś czas temu - świetnie nada się do przechowywania szpargałów do #rpg , drobiazgów w rodzaju #bizuteria czy innych podobnych przedmiotów. Może się też przydać jako #prezent dla kogoś, kto lubi fantastykę, smoki i runiczne klimaty. Wymiary skrzynki to 18,5 x 14,5 x 8 cm, wewnątrz wykładka z czarnego filcu. Na życzenie mogę spersonalizować i dodać od środka wieczka inicjały.

Losowanie w piątek o 20:00 - zapraszam do plusowania! Przesyłka Paczkomatem na mój koszt.

Więcej moich skrzynek do obejrzenia na #apaturiart . Ostatnio było mniej wrzutek, bo pracuję nad skrzynkami przeznaczonymi na prezenty i nie wolno mi spojlerować ()

#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #hobby #diy #smoki #fantastyka #fantasy #magia
Apaturia - #rozdajo ręcznie zdobioną skrzynkę ze smokiem i runami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skrz...

źródło: comment_1670392740SQ8WTXDSxvjWnmhwYZXPaq.jpg

Pobierz
  • 91
@Phyrexia: Robiłam już skrzynki na karcianki, chyba większość grających znajomych ma już coś ode mnie :) Tylko takich rzeczy raczej nie robię na zapas, zwykle to wygląda w ten sposób, że dostaję wiadomość typu "Apaturia, a zrobiłabyś skrzynkę w klimatach [tu wstaw uniwersum / grę], żeby zmieściły mi się karty / kości / żetony?"

@Prospero88: Heh, może kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Carramba666: Na YT jest już mnóstwo tutoriali do takich rzeczy - wystarczy wklepać hasła typu mixed media, polymer clay, decoupage. Nie wiem, czy jest sens to powielać, bo nie opracowałam żadnej odkrywczej techniki, to po po prostu miks już znanych technik. Poza tym trochę wstyd by mi było, bo nie mam wyględnego, zorganizowanego warsztatu z ładnym stołem roboczym nadającym się do pokazania () U mnie jest zawsze