Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 917
#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

Pobierz Zuchwaly_Pstronk - #rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po prz...
źródło: comment_1670387641kMdNNHEbr2hRryVvEJfH2d.jpg
  • 162
@Zuchwaly_Pstronk miałem 3 podejścia, jedno z godzinie, drugie z 3h i kolejne 5h, dla mnie gra wiele gorsza niż np wiedźmin3, wieje nudą w opór. Co zabawne, specjalnie kupowałem kompa żeby rdr2 poszedł a go nie ograłem ;∆ Może sprobuje niedługo zrobić kolejne podejscie
w pewnym momencie każda misja to ostrzeliwanie fal przeciwników


@cyberchosnek: ogólnie balans systemu walki to jedna z największych wad tej gry, przez to że ma się pod ręką wbudowane autocelowanie i spowolnienie czasu to żeby to zbalansować twórcy rzucają na nas hordy przeciwników, strasznie psuje to immersję

ten koń się meczy


@kidi1: to w ogóle coś co w tej grze łatwo jest rozwiązać, ale gra nigdzie nie tłumaczy, że bardziej
@Zuchwaly_Pstronk: wszystko spoko ale nie można iść na przysłowiowe "dziwki" gdzie prostytucja w tych czasach była w każdym salonie/barze sprawiło, że gra wydawała mi się sztuczna.

Nawet w wiedźminie były.