Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 917
#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

Pobierz Zuchwaly_Pstronk - #rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po prz...
źródło: comment_1670387641kMdNNHEbr2hRryVvEJfH2d.jpg
  • 162
@Zuchwaly_Pstronk mi coś nie podeszła, za wolna? Nie do końca klimat westernu też lubię. Póki co gierka, którą potrafiłem przeżywać to ghost of tsushima, polecam jeśli nie grałeś. Fabuła mi urwała dupę, historie, opowieści z przeszłości, sam wątek relacji z ojcem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lketoglutaran: szybką podróż z obozu jest, a ogólnie typowa szyba podróż by tę grę wykastrowała xd jak się spieszyło to wystarczyło jechać na wprost przez te łąki, a tak, po szlaku, to się zassze coś ciekawego znalazło
@nobrain: jedyne co wg mnie było idiotyczne w fabule to zachowanie Dutcha - który przecież zaczął świrować po zabójstwie młodej dziewczyny w Blackwater, w dodatku w późniejszym etapie gry mącił w jego głowie Micah. Jego coraz to dziwniejsze i mniej racjonalne zachowanie było więc skądinąd uzasadnione. Dla mnie fabularne tło rdr2 to wielogodzinna opowieść o grupce uciekinierów, którzy szukają swojego miejsca w świecie. Świecie, który się zmienia i przestaje tolerować takich
@music_has_the_right_to_children: Ja odbiłem się po kilku godzinach grania. Już po pierwszej godzinie byłem zaskoczony, że gram na siłę. Sterowanie drewniane, wszystko jakieś takie drewniane. Żeby firma, która zrobiła moje ukochane GTA5 wypuściła taką nudną/drewnianą grę. Strzelanina w tartaku, wyciąganie jakichś rzeczy w domku z szuflad, oskryptowana bijatyka pod barem- piszę z pamięci, bo dawno w to grałem, ale kurde 200 zł poszło się pierdzielić. Zagryźć zęby jak wielu ludzi po wielu
@g4rris: bo to są zwyczajnie kompletnie inne gry dla zupełnie innych odbiorców. GTA 5 to taki Marvel lub John Wick, dzieje się tam mnóstwo, wszystko jest dynamiczne i przepełnione akcją. Rdr2 to taki przegadany Pulp Fiction z powolnie snutą fabułą, gdzie 10 minut jedziesz na koniu by ogóle zacząć nową misję, tak jak 10 minut słuchałeś o historii zegarka rodzinnego przechowywanego w tyłku.
Ja tam akurat nie cierpię kina akcji (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zasadzka01:

jakieś porady dla początkującego?


Nie śpiesz się. Serio. Jak czujesz że to gra dla Ciebie to chłoń klimat i świat. Idź pozwiedzać, pomóż kilku nieznajomym, odkryj jakieś sekret na mapie. Warto słuchać i rozmawiać z postaciami z obozu pomiędzy misjami. Odkrywaj grę w swoim tempie, fabuła jest na tyle długa że wszystkiego Cię jeszcze nauczy co wymagane.

I chyba najważniejsze - uważaj na spoilery we wszelkich materiałach i komentarzach, przed
@Gollumus_Maximmus: Tunelowa gra gdzie nie można nawet skakać, odpadłem po wielu godzinach nudy, mówię o God of War z 2018., ogrywałem niedawno wersję na PC. Imponują mi ludzie przechodzą takie gry do końca... Ogarnięcie sterowanie przy wielu kombosach na klawiaturze jak gra się raz w tygodniu jak niedzielny gracz to też mocny mindfuck....
@Zuchwaly_Pstronk: Jedynka bije ją na głowę pod względem klimatu czy dialogów, ale jeśli chodzi o sam świat to faktycznie gra bezkonkurencyjna. Dziesiątki godzin można tam spędzić nie pchając w ogóle fabuły do przodu.