Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 917
#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

Pobierz Zuchwaly_Pstronk - #rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po prz...
źródło: comment_1670387641kMdNNHEbr2hRryVvEJfH2d.jpg
  • 162
przez to że ma się pod ręką wbudowane autocelowanie i spowolnienie czasu to żeby to zbalansować twórcy rzucają na nas hordy przeciwników, strasznie psuje to immersję


@witajswiecie: pełna zgoda. Rozwiązanie rodem z GTA. Rzecz w tym, że RDR jest znacznie wolniejszy, bardziej immersywny, wystarczyłoby gdyby walka rzeczywiście była wymagająca, wolniejsza i na mniejszą skalę. Więcej skradania, kombinowania, a mniej wciskania spustu też by pomogło - wtedy to byłaby z pewnością moja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Everbro:

grałeś po angielsku?


Po angielsku z polskimi napisami. Ta gra nie ma polskiego dublażu. A nawet gdyby był to absolutnie bym go nie włączał - Polacy są świetni w dubbingowaniu filmów animowanych, ale gry wychodzą im fatalnie - zawsze wybieram oryginalna ścieżkę + napisy
@xortis: nie cwaniakuje tylko ci pisze, ze rdr2 moze w top 100 by sie znalazlo.. moooooze. moje top 3 nie ma w tej dyskusji za duzego znaczenia, ale jak mialbym tak ci z automatu pizgnac to mario, tetris, jakas zelda, metroidvania albo fallout. moze halflife, final fantasy.. za duzo gier zeby nawet top 10 stworzyc. jedno jest pewne - rdr2 to mila dla oka gierka z poteznym otwartym swiatem i srednia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wujeklistonosza: tak mega dobrze że jak sam w jednej misji gdzie miałem się zakraść do typa w jakimś budynku na piętrze wlazłem na dach i podszedłem do okna to gra mi #!$%@?ła mission failed bo życzyła sobie żebym poszedł inną drogą xd i żeby nie było nie mam problemu z liniowymi grami, mam kiedy udają że nie są liniowe a są liniowe do bólu
@pjoter-syn: Zastanawia mnie jak spaczony trzeba mieć gust by twierdzić że ta gra jest nudna tudzież jest bardzo wolna narracyjnie. Jak na gry fakt jest niespieszna. Ale patrząc na nią szerzej jak na dzieło kultury to w życiu bym nie powiedział że narracja jest w niej prowadzona ślamazarnie. Ludzie z niewykształconym jeszcze gustem czytaj dzieci po prostu nie mogą się skupić na zwykłym dialogu i wymagają napjerdalanki od pierwszej sekundy