Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 917
#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

Zuchwaly_Pstronk - #rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po prz...

źródło: comment_1670387641kMdNNHEbr2hRryVvEJfH2d.jpg

Pobierz
  • 162
@Zuchwaly_Pstronk: jedna z nudniejszych gier aaa w jaką gralem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@pjoter-syn
To xD. Gra jest mega wolna i nie rozumiem dlaczego za wszelką cenę stara się być symulatorem życia cowboja zamiast fajna historia westernowa.

@Flypho: Niektórzy lubią takie doświadczenie. Ja np. bardziej to doceniłem niż gta 5.

Hahaha nie wytrzymam gdzie się Trevor obudził

Hahaha jaka fajna drama z synem/córka/żona Michaela


Itd. itp.
@Zuchwaly_Pstronk: Fajna fabuła, ale z perspektywy czasu zbyt rozciągnięty epilog wszystko niszczy. Ostatni rozdział kończy się z przytupem, emocjonalnie, a kilkugodzinny epilog niszczy tę całą powagę swoją sielankowością i błahymi problemami bohatera i tylko ostatnie kilka minut w śnieżnych górach są emocjonujące.
@Zuchwaly_Pstronk: gra mi się podoba. Fabuła, postacie, świat, wszystko jest niesamowicie dopracowane. Ale jedyne co mi psuje rozrywkę to to że jest mega łatwa, nawet bez dead eye moja postać może zabrać 20 pocisków na klatę i stać dalej a w razie czego, zjeść ciastko i git. Prawie każdą strzelaninę można wygrać po prostu waląc do innych jak do kaczek i idąc przed siebie. Przydałby się hardcore mode albo poziom trudności.