Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 917
#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

Pobierz Zuchwaly_Pstronk - #rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po prz...
źródło: comment_1670387641kMdNNHEbr2hRryVvEJfH2d.jpg
  • 162
@revin: Jaki dialog? XD Podaj jedną dobrą scene z pierwszej połowy gry. Zwykła sztampowa fabuła + idiotyczny humor rockstara (w gta to się jeszcze klei ale w grze której dużo osób zalicza immersje jako atut to niekoniecznie)
@Zuchwaly_Pstronk: top, fabuła bardzo fajna. A do tempa się faktycznie trzeba przyzwyczaić, ale potem sprawia sporo przyjemności z odkrywania. Bardzo fajne było przypadkowe znalezienie laboratorium szalonego naukowca pośrodku niczego - ukryta nie jakaś pierdoła tylko cała linia fabularna. Tego nie ma w typowych grach, w nowych grach nic nie odkrywasz, biegasz od znacznika do znacznika. Taki Horizon to poza dosyć ciekawa walka nie ma w sobie nic. Infantylne dialogi i historie,
@Zuchwaly_Pstronk: Wiesz ile dni zajęło mi wytropienie i schwytanie białego rumaka w górach? 2 tygodnie gry. 2 tygodnie. Już prawie przestałem grać tak się wkurzyłem. Ale jaka radość byłą gdy go w końcu okiełznałem. Najszybszy rumak w okolicy, nikt już nigdy mnie nie złapie hehe. Rozpędziłem się na prerii na maksa rozkoszując się milami przemykającymi nam pod kopytami. I #!$%@?łem się w jakąś rozpadlinę zabijając siebie i rumaka. Oczywiście sejwa nie
Pobierz Jofiel - @Zuchwaly_Pstronk: Wiesz ile dni zajęło mi wytropienie i schwytanie białego ...
źródło: comment_1670429684SrtSL252vQFVeSfD4nGVaB.jpg
@Zuchwaly_Pstronk: przeszedłem ten tytuł dwa razy i za drugim razem, po dłuższym czasie, myślałem, że się nie przyzwyczaję do tego ślamazarnego tempa.

mimo, że przy pierwszym podejściu nie przeszkadzało mi to kompletnie. niemniej gra mojego życia, zdecydowanie jedna z najlepszych.
@g4rris: najwyraźniej ani Wiedźmin, ani RDR nie są dla Ciebie. Wiedźmin ma oczarowujący świat, szczególnie w DLCkach, a GTA to w zasadzie każda misja to w kółko to samo tylko trochę inaczej podane. Również bawiłem się świetnie, ale kampania męcząca jeśli chodzi o gameplay
@Zuchwaly_Pstronk: 30 na karku a takiej przygody poza Gothic to ja nie przeżyłem.
W pewnej chwili pod koniec gierki, to mi łzy poleciały.
Soundtrack oddaje w pełni.
Fabuła jak nie jedna dobra książka.
Grać, grać i jeszcze raz grać.
Jakbym mógł cofnąć czas ehh....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoter-syn: jak włączyłem KCD po RDR2 to miałem wrażenie że tą grę zrobili studenci na zaliczenie roku. Dałem sobie spokój. Dobrze że kupiłem to za grosze przez VPN bo inaczej byłoby mocno żal wywalonej kasy.
@Zuchwaly_Pstronk: Miałem okazję pograć kilkanaście godzin. Wciągający klimat, bardzo powolna gra, nie było to "GTA na dzikim zachodzie" którego się spodziewałem ale wyszło, że to lepiej. Trochę jak książka.
Ale nie wiem ile minęło od premiery i czy można zakupić pudełkową wersję gry która będzie działać na PC obecnie? Rockstarowe GTA IV i V już mnie nauczyły że kupisz zafoliowany oryginał a później po paru latach możesz sobie je wepchnąć gdzieś,