Wpis z mikrobloga

Minęły już dwie doby odkąd założyłem #tinder i #badoo po dłuższej przerwie, głównie by z ciekawości sprawdzić sobie, jak wygląda sytuacja na rynku świń, nikogo na razie nie szukam bo nie mam za bardzo czasu na spotkania.

Na Tinderze 6 matchy a na Badoo jeden match.

Napisałem do każdej dziewczyny, żadna nie odpowiedziała + jeden match z tindera mi zniknął. ()

#blackpill w internecie działa bardzo dobrze. Nie masz mordy, nie masz zainteresowania u kobiet XD

Od miesiąca ćwiczę,licząc że do wiosny zrobię sobie jakiś zarys mięśni....i zaczynam wątpić w to, że coś mi to da :/ Totalnie nie przewiduje sytuacji gdzie poznaje fajną dziewczynę do łóżka. Dlatego co raz więcej kasy odkładam na laski do sponsoringu na wiosnę i lato.

Zamierzam dorzucić do pieca i przeznaczyć kilka tysięcy złotych na różowe małolaty, które będą chodzić ze mną do łóżka. Szykuje się duza inwestycja na lato na poziomie co najmniej 10 tysięcy złotych polskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma absolutnie szans na znalezienie seksu w internecie jak nie jesteś chadem. Trzeba wykorzystać możliwości finansowe i modlić się, że znajdą się materialistki

#divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
  • 14
@Pralko-suszarka: mirek jak jeszcze nie r00chales zadnej divy to pierdoI to i pierdoI badoo tindery i inne datezony to jest jak kupowanie kabla na stacji benzynowej takiego samego jak z chińskiego sklepu a zdradzę Ci sekret, chińskim sklepem rynku nieodpłatnych i wzajemnych usług seksualnych są lokale rozrywkowe typu puby z muzyka rockową gdzie mozna się tanio napic piwa czy wódki i są długo otwarte
Jak masz mentality studenta polibudy co cieszy