Wpis z mikrobloga

Hejka mam pytanie. Od 2 tygodni mieszkam #wroclaw
Piekne miasto, podoba mi sie (ʘʘ)
Ale troche mina mi zrzedła jak musialem kilka razy jechac tramwajem albo autobusem. Ciagle jakies problemy, zawsze bylem po czasie no i scisk.
To tymczasowe? Jakies remonty robia? Kiedy bedzie normalnie?
  • 44
@Virusion i przez to ze sa korki sie wyprowadzasz do Wawy czy po prostu chciales sie wyprowadzic. Bo przeciez w kazdym wiekszym miescie sa problemy a to z parkowaniem, a to z korkami czy cos
@Xolan: Do Wrocławia wprowadziłem się 6 lat temu, wcześniej mieszkałem na wsi pod małym miastem gdzie autobus jeździł raz na godzinę, ostatni o 19, ale mimo to jakoś to dla mnie funkcjonowało i dało się żyć. Po dwóch latach we Wrocławiu i 20 spóźnieniu do roboty mimo wychodzdnia z domu pół godziny wcześniej niż powinienem, poszedłem na kurs na prawko. Także no, można się przyzwyczaić, ale mi się akurat nie udało
@Paula_pi mieszkałam w innych miastach, poruszałam się transportem publicznym w wielu miastach w Europie. Szkaluję MPK Wrocław tym bardziej, bo zobaczyłam, że się da zrobić porządną komunikację miejską - zintegrować transport kolejowy z miejskim i rowerowym. U nas ciągle niedasizm, za to mamy kotka Wrocka i śmierdzący jarmark na którym miasto nie zarabia.
Nie dyskutujcie w tym temacie, z niejawnych zrodel wiem ze ten wpis zostal zalozony przez pracownika jacka zeby wybadac rynek #!$%@? mieszkancow przed wyborami!

( ͡º ͜ʖ͡º)
pozdrawiam i witam we Wrocławiu gdzie autobusy i tramwaje jeżdżą jak chcą o rozkład jazdy to tylko zbiór pobożnych życzeń


@mroz3: przepraszam bardzo, to jak pracujecie (nie Ty tylko ogólnie wrocławianie) - spóźniacie się, zero problemów z tego tytułu bo kierownictwo wie że komunikacja miejska to jest parodia we Wrocławiu? xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xolan: są linie, które jakoś w miarę jeżdżą normalnie. Z czasem nauczysz się jak "kombinować" i mieszać sposoby poruszania aby było szybciej. Czasem warto użyć roweru miejskiego , czasem autobusu, a czasem tramwaju. Zdarza się iść z buta ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie tam się podoba i już 7 rok za mną.
@CzarnyOwiec dzieki za ten wpis, (ʘʘ) Poprzednie wpisy to jak nie wiem, jakby jakiś bot pisał. Jak mozna nie lubic tego pieknego miejsca ! A i Ci ludzie powyzej to maja chyba syndrom sztokholmski. Skoro jest tak zle i #!$%@? to po co nie pomysleli nad jakimis zmianami, skoro jest tak zle od dawna