Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całe życie zasuwałem (i wciąż zasuwam jak debil), żeby być atrakcyjnym dla #rozowepaski. Wpinanie się po drabinie społecznej, zarabianie większej kasy, wykształcenie, lepsza prestiżowa praca... i wszystko to jak krew w piach. Przez całe moje lata 20 byłem olewany przez kobiety, bo wolały przystojnych i imprezowych buhajów, a teraz? Teraz jestem bliżej 40 niż 30 i jestem prawikiem. Nie widzę sensu dalszego brania udziału w wyścigu szczurów bo i po co? Żeby być atrakcyjnym dla kobiet? Dla jakich Kobiet? Dla tych, które są bezdzietnymi starymi pannami, po karuzeli, ONSach, po FWB i mają syndrom wdów i po chadzie? Dla samotnych matek? Po co ja to robię... #neet i #mgtow stają się co raz bardziej atrakcyjniejszą opcją.
#przegryw #blackpill #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638f01ca5adff1f3a51a4d80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: troche za ostro tutaj jada z toba. Ty w ogole probowales cos ganiac za kobietami przez ten czas? Wez #!$%@? cos kasy na sponsoring, bo trzymanie #!$%@? na smyczy bedzie dzialac destrukcyjnie na psyche. Zmien tez myslenie, co do przebiegu kobiet, bo one zawsze beda mialy las #!$%@? w porownaniu do facetow.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Żeby być atrakcyjnym dla kobiet? Dla jakich Kobiet? Dla tych, które są bezdzietnymi starymi pannami, po karuzeli, ONSach, po FWB i mają syndrom wdów i po chadzie? Dla samotnych matek? Po co ja to robię...


A ty mydlisz że te wszystkie kobiety, które są ładne i piękne i dla których całe życie dążyłeś do bycia typowym snobem, mają ochotę na #przegryw? Ot przyganiał kocioł garnkowi. Chciałbyś najlepszych opcji, one
Które mogło być też wyczuwane przez kobiety

@1624294678: ahh uwielbiam ten klasyczek normickiego #!$%@?


One faktycznie wyczuwają nieobycie w kontaktach z ludźmi i to Cię wyklucza z dalszego udziału ,,w grze", bo żadna nie chce sobie ,,wychowywać chłopaka" w odróżnieniu od facetów którzy chętnie ,,wychowają sobie dziewczynę". Na pewno nie wyczuwają tego, że nie ruchasz, prawictwa ale mniej więcej wyczuwają jakie masz powodzenie u kobiet, ile ich miałeś i czy jesteś
@AnonimoweMirkoWyznania: Obvious bait, ale serio jak możliwe by to było żeby tyle lat niemieć powodzenia u kobiet, tyle poniżeń z ich strony odebrać i dalej je stawiać na piedestale i wszystko robić POD NIE I DLA NICH xD

Zwłaszcza bliżej 30 gdzie hormony nieco opadają i wieczór z laską to moim zdaniem tak samo spoko opcja, jak wieczór z pizzą czy z konsolą.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to nie tylko Ty tak masz. Większość ludzi nie ma szans na bycie w związku z osobą, z która naprawdę chcieliby być, odpowiadałaby im z wyglądu i charakteru. Uczucie miłości jest często poza nami i dochodzą do głosu emocje.
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie rób to dla siebie abyś się lepiej z sobą czuł, nie dla kobiet. Kobiet są miliony i każda ma swoje wymagania względem facetów. Absolutnie nie jest możliwe dostosowanie się do każdego z tych wymagań, bo jedna chce bruneta, a druga blondyna, jedna osiłka, a druga miśka. Po prostu nie jest możliwe spełnić te wszystkie wymagania. Goniąc za tym będziesz jak ten chomik w kołowrotku, to się nigdy nie skończy,