Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całe życie zasuwałem (i wciąż zasuwam jak debil), żeby być atrakcyjnym dla #rozowepaski. Wpinanie się po drabinie społecznej, zarabianie większej kasy, wykształcenie, lepsza prestiżowa praca... i wszystko to jak krew w piach. Przez całe moje lata 20 byłem olewany przez kobiety, bo wolały przystojnych i imprezowych buhajów, a teraz? Teraz jestem bliżej 40 niż 30 i jestem prawikiem. Nie widzę sensu dalszego brania udziału w wyścigu szczurów bo i po co? Żeby być atrakcyjnym dla kobiet? Dla jakich Kobiet? Dla tych, które są bezdzietnymi starymi pannami, po karuzeli, ONSach, po FWB i mają syndrom wdów i po chadzie? Dla samotnych matek? Po co ja to robię... #neet i #mgtow stają się co raz bardziej atrakcyjniejszą opcją.
#przegryw #blackpill #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638f01ca5adff1f3a51a4d80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 38
Wiem, że trochę za późno się o tym dowiadujesz, ale ktoś musi ci to powiedzieć.
Największy błąd jaki mogłeś popełnić, to ten że cokolwiek z tych rzeczy robiłeś dla kobiet, a nie dla siebie.
Rozwój osobisty, kariera itp. to powinny być rzeczy które robisz tylko i wyłącznie dla swojej własnej satysfakcji i spełnienia się jako człowiek.
Podejście, że robisz to dla ewentualnej kopulacji w celu przedłużenia swojego gatunku, to bardzo złe nastawieni
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu założyłeś, że bycie wysoko w społeczeństwie gwarantuje popularność wśród kobiet.

Prawda jest gdzieś po środku. Liczy się i trochę charakter, i trochę wygląd, i trochę umiejętności społeczne. W analogii do gier komputerowych jesteś chłopem który poszedł tylko w siłę albo int. W Specyficznych warunkach będziesz atrakcyjnym partnerem (właśnie samotne matki, albo dziewczyny które chcą się pobawić w drogie podróże, prezenty itd.), ale np. kobieta która szuka partnera na
@AnonimoweMirkoWyznania: hierarchia już ustalona po powstaniu z plemnika. Nigdy nie prześcigniesz kogoś ładniejszego, ale możesz prześcignąć tak samo szpetny ryj, np. możesz mieć od niego więcej pieniędzy, możesz się myć, używać perfum, ale i tak nikt cie nie zechce z grupy lepszych genetycznie. Hierarchia naturalna ustalona, nie masz co marzyć że ktoś lepszy genetycznie cie zaakceptuje.
Coś jak mini majk, każdy ma w niego #!$%@?, ale to nie zmienia faktu że
SystematycznySzejk:

Przy dobrych zarobkach, wykształceniu i prestiżowej pracy masz jeszcze szanse wyrwać jakąś studentkę szukającą "tatusia"


I która jest już po kilku "tatusiach" i karuzeli? To jest właśnie ten problem jakie mają kobiety, wymagają od innych, ale od siebie nic nie chcą dać.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ZuchwałaEskimoska: Może masz za duże wymagania do kobiet i startowałeś tylko do lasek z instagrama ktore dostają tyle wiadomości, ze nawet nie wiedziały, ze do nich piszesz? Startowałeś kiedyś do zwykłej, normalnej dziewczyny? Może to wina leży po Twojej stronie, a nie ich?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
nawet Ci nie współczuje. Jesteś kretynem skoro do takiego wieku coupowałeś i nie potrafisz wyciągnąć sensownych wniosków. Wystarczy obejrzeć zwykły film przyrodniczy i wiesz jak działa nasz świat.
Wszystko opiera się na doborze naturalnym i selekcji słabych genów. Ty zamiast wykorzystać kasę jaką zarobiłeś i podróżować i ruchać ładne dziwki to zostałeś sfrustrowanym idiotą.

A te komentarze o wyczuwaniu desperacji albo, że życie wyglada inaczej niz na tagu lub żeby obniżyć wymagania
ChłodnyTowarzysz: Czy wy jesteście normalni z tą terapią? Terapia to najbardziej wam jest potrzebna, jeżeli nie widzicie, że jesteście mega toksyczni wciskając każdemu terapię. W języku angielskim jest idealne słowo, które opisuje to co robicie: gaslighting. Polecam przeczytać definicje.

Co do OP - niestety wielu facetów została w dzieciństwie zmanipulowanych tak, żeby myśleli, że jak będą dobrzy i pracowici to będą atrakcyjni dla płci przeciwnej. Sam zostałem wychowany przez samotna matkę,