Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale pan PiS mocno wyruchał naszych prawicowych mireczków. Najpierw śmianie się ze starych bab, Lempartowej, julek i cucków, że protestują, a teraz wielka trwoga, bo mnie wysyłają w kamasze na kręcenie wora i bieganie po poligonie. I ten lament, że niewolnictwo, piekło mężczyzn, pani kobieto czemu pani nie protestuje? Hipokryzja wykopów at its finest XD

Nie bójcie się jednak, bo na pewno znajdzie się grupa społeczna, która zaprotestuje również w waszym imieniu i jak zwykle nic nie będziecie musieli robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpisu #polityka
  • 50
@szumowina_wadowicka: Mhm i rozumiem myślisz, że im tak dobrze poszło bo mają silnego ducha w narodzie i ochotę do obrony swoich ziem - a nie dlatego, że dostali rozpoznanie od wujka sama, o sprzęcie i wsparciu merytorycznym i taktycznym nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szumowina_wadowicka: when shit hits the fan nikt nie wie jak się zachowa on sam ani jego bliscy - natomiast jestem przekonany że tak jak za energetykę czy medycynę powinni się brać specjaliści tak samo za sztukę wojenną powinna odpowiadać dobrze wyposażona i uposażona, zmotywowana i dobrze wynagradzana armia zawodowców ewentualnie wspierana przez ochotników z WOT bądź cywilów po przeszkoleniu (dobrowolnym)
Jak wiele w skali roku kobiet doznaje niedogodności z tytułu obecnie wprowadzonego prawa aborcyjnego?

Jeszcze raz żebyś zrozumiał - ja nie deprecjonuje żadnej ludzkiej tragedii tylko pokazuję że pewne kwestie są stopniowalne ze względu na wielkość grupy na jakie działają.


@Dietetyq: Powinieneś zapytać jakie są tego skutki. Sam pisałeś wyżej:

Problem aborcji może być generalnie problemem WSZYSTKICH KOBIET, jeśli w życiu danej kobiety zajdą pewne zdarzenia, których można uniknąć albo przynajmniej
@Kryspin013: Tak cumplu na 100% właśnie dlatego dzietność spada, bo kobiety się boją że nie będą mogły zrobić aborcji w razie MARGINALNEJ ewentualności (a to, że dla chcącego nic trudnego i wycieczka do Czech to sprawa prosta, a nawet z finansowaniem pomogą to lepiej przemilczmy). Jest to absolutnie jedyny a na pewno największy z powodów - ciekawe tylko dlaczego w krajach o liberalnej polityce w tej kwestii też ta dzietność spada,
I teraz jak można było protestować w tej sprawie to osoby twojego pokroju pisały na wykopie "he he głupie julki" a teraz płaczesz bo "do woja wzywają".


@Kryspin013: Ale ty #!$%@?. Prawie 70% mężczyzn jest za prawem kobiet do przerywania ciąży do 12 tygodnia życia płodu. Za tym, żeby mężczyźni nie musieli przymusowo #!$%@?ć do wojska nie jest nawet połowa kobiet. Czyli to julki najpierw płaczą "moje ciało moje sprawa", a
@Kryspin013: Ale ty #!$%@?. Prawie 70% mężczyzn jest za prawem kobiet do przerywania ciąży do 12 tygodnia życia płodu. Za tym, żeby mężczyźni nie musieli przymusowo #!$%@?ć do wojska nie jest nawet połowa kobiet. Czyli to julki najpierw płaczą "moje ciało moje sprawa", a potem piszą na tiktokach, że "eeeee, jeśli chodzi o mężczyzn to nie".


@znmd: ja #!$%@?ę ale jak dowód tego sam podajesz anegnoty xD Brzmi legitnie.

Ja
@Walimbrachol: większy bul dupska mają komuchowate żłoby, które #!$%@?ą o niewolnictwie i kręceniu wora. Ach, wiele bym dał żeby na żywo móc oglądać te bandę ciotek jak jest gnębiona przez (specjalnie dużą literą) Panów Żołnierzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)