Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale pan PiS mocno wyruchał naszych prawicowych mireczków. Najpierw śmianie się ze starych bab, Lempartowej, julek i cucków, że protestują, a teraz wielka trwoga, bo mnie wysyłają w kamasze na kręcenie wora i bieganie po poligonie. I ten lament, że niewolnictwo, piekło mężczyzn, pani kobieto czemu pani nie protestuje? Hipokryzja wykopów at its finest XD

Nie bójcie się jednak, bo na pewno znajdzie się grupa społeczna, która zaprotestuje również w waszym imieniu i jak zwykle nic nie będziecie musieli robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpisu #polityka
  • 50
@Dietetyq: pis zakazał aborcji przez co ludzie będą wychowywać do końca życia upośledzone dzieci a ty to zrównujesz z miesięcznymi ćwiczeniami w jednostce wojskowej. A następnie bredzisz coś o śmierci w okopach. Gdzie na tych ćwiczeniach umrzesz w tych okopach?
@Kryspin013: No ale co niby tam napisałeś? Ty nie potrafisz myśleć logicznie tylko myślisz emocjami. Napisałem wyraźnie dlaczego nie można postrzegać zachowania wykopa który nie protestował w kwestii aborcji, tożsamo do nieprotestowania w czasie prób przymusowego poboru do wojska.

A Ty tylko wylewasz na mnie swój kubeł emocji pisząc mi dlaczego aborcja jest tak ważna, dlaczego przez nią spada dzietność.

Who cares, my tu dyskutujemy o czymś innym i ściśle określonym
@szumowina_wadowicka: Jeśli nie rozumiesz, czym może skutkować siłowe powoływanie do wojska cywilów w czasie wojska, to jesteś dokładnie tym samym typem człowieka który nie rozumiał że zamknięcie gospodarki na kilka miesięcy w lockdownie i dodruk $$ spowoduje za niedługo inflację.
@Kryspin013: No ale co niby tam napisałeś? Ty nie potrafisz myśleć logicznie tylko myślisz emocjami.


@Dietetyq: Ty czytałeś swoją wypowiedź? xD

A Ty tylko wylewasz na mnie swój kubeł emocji pisząc mi dlaczego aborcja jest tak ważna, dlaczego przez nią spada dzietność.


Prostuję twoje bzdury.

Tłumaczę Ci jak krowie na rowie, że te sprawy nie są sobie równe mimo że jedna dotyka kobiet a druga mężczyzn


No właśnie, nie są
Jedna dotyka kobiet i mężczyzn a jedna mężczyzn.


Wyjaśnij mi tutaj proszę swoją logikę. Rozumiem, że Twoim zdaniem aborcja dotyka zarówno kobietę i mężczyznę (czyli de facto rodzinę), natomiast powołanie męża od tak z czapy na 30 dni niema żadnego absolutnie wpływu na życie i funkcjonowanie pary czy też ich dzieci?

Tutaj myślę że Panie feministki by się z Tobą nie zgodziły, że aborcja to jest w takim samym stopni przykrość i
@Dietetyq: to są ćwiczenia a to czy będziesz powołany do wojska jeśli ruscy tu wjadą jest z tym w ogóle nie związane, bo wszyscy będą musieli być powołani, inaczej ruscy wszystkich metodycznie zatłuką. Akurat takie ćwiczenia jedynie zwiększą twoją szansę przeżycia w okopie.
@Kryspin013

Jedna dotyka kobiet i mężczyzn a jedna mężczyzn.


Wyjaśnij mi tutaj proszę swoją logikę. Rozumiem, że Twoim zdaniem aborcja dotyka zarówno kobietę i mężczyznę (czyli de facto rodzinę), natomiast powołanie męża od tak z czapy na 30 dni niema żadnego absolutnie wpływu na życie i funkcjonowanie pary czy też ich dzieci?

Tutaj myślę że Panie feministki by się z Tobą nie zgodziły, że aborcja to jest w takim samym stopni przykrość
Wyjaśnij mi tutaj proszę swoją logikę. Rozumiem, że Twoim zdaniem aborcja dotyka zarówno kobietę i mężczyznę (czyli de facto rodzinę), natomiast powołanie męża od tak z czapy na 30 dni niema żadnego absolutnie wpływu na życie i funkcjonowanie pary czy też ich dzieci?


@Dietetyq: 30 dni vs całe życie zajmowaniem się niepełnosprawną osobą. Wyjaśnij mi dla czego wstawiasz tam znak ">".

Tutaj myślę że Panie feministki by się z Tobą nie
@szumowina_wadowicka:

1)

to są ćwiczenia


Ćwiczenia zakończone przysięgą wojskową, wprowadzane wytrychem prawnym, bez jawnego informowania społeczeństwa co się dzieje, bez konsultacji społecznych

2)

wszyscy będą musieli być powołani


Typowa mentalność niewolnika. Nie, nie wszyscy po to jest armia zawodowa żeby bronić cywili, żyjemy w czasach zaawansowanych technologii a nie 1 wojny czy wojen napoleońskich, rekrut na polu walki jest tylko po to żeby dać czas rozpoznaniu na reakcje sprzętową, jeśli ktoś
Ja jeszcze raz chcę podkreślić że nie deprecjonuje problemu aborcji


@Dietetyq: potwierdzać sobie możesz, tymczasem przykładowo wyżej pisałeś:

Żeby poddać się aborcji musi zaistnieć kilka warunków, temat dotyka zapewne wielu kobiet - ale w skali społeczeństwa to margines.


I robisz fikoły, że nakaz wychowywania niepełnosprawnej osoby przez parę to wcale nie jest nakaz, dotyczy to tylko twojej i starssz się wywalić z kontekstu to, że PiS wprowadza rejestr ciąż by osoby,
@Dietetyq: typie śmieszny przecież właśnie na Ukrainie wszyscy dostali momentalnie powołanie i tylko dlatego mogą się jakoś w miarę bronić przed inwazją. Co ty myślisz że te wszystkie filmiki wrzuca zawodowe wojsko? Nikogo nie będzie obchodzić ani twoja przysięga wojskowa, ani czy byłeś na ćwiczeniach, jeżeli tu się zacznie wojna. Dostaniesz powołanie i będziesz się bronił, albo cię zatłuką. Miej pretensje do ruskich, a nie do wojska, to nie własne wojsko
@Kryspin013: Jeszcze raz, bo widzę że nie czaisz - jeśli przymusowe powoływanie do wojska będzie stanowić wytrych do uzupełniania braków kadrowych, to taka nieprzyjemność może spotkać każdego mężczyznę w wieku poborowym. Jak wiele w skali roku kobiet doznaje niedogodności z tytułu obecnie wprowadzonego prawa aborcyjnego?

Jeszcze raz żebyś zrozumiał - ja nie deprecjonuje żadnej ludzkiej tragedii tylko pokazuję że pewne kwestie są stopniowalne ze względu na wielkość grupy na jakie działają.
@Kryspin013: Dobrze widzę że temat Cię jakoś personalnie boli i mi tutaj gadasz o jakimś rejestrze ciąż gdzie gadka nie jest kompletnie o aborcji. Idź sobie proszę na jakiś tag temu poświęcony jak nie potrafisz merytorycznie się wypowiedzieć.